Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, az egyik barátnőm nem talál magának pasit(lehetőleg olyat, akinek nem csak egy alkalomra lenne rá szüksége. amúgy 20 éves és még szűz).


Amúgy szép lány és sok fiúnak tetszik is, de ha valaki nem szimpatikus neki egyből el kezdi vágni a pofákat, meg antiszociális lesz. Egyből látszik a viselkedésén és az arcán ha jól vagy éppen rosszul érzi magát egy társaságban.


Fiúk területén eléggé válogatós, mondhatni elég nagyok az igényei is. Legutóbb is találkozott egy fiúval(amúgy helyes volt, meg már régóta tervbe volt, hogy találkoznak)

kérdezte(a fiú), hogy fognak-e még találkozni, erre meg nem jelentkezik, FB-n ha a barátnőm felmegy ő lejön stb.

Nem tudom, hogy hogyan viselkedett a randin, de állítása szerint jól sikerült.


Tanácsokat is szívesen fogadnék, hogy végre túllendüljön ezen az akadályon.


2012. szept. 30. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél kerítőnő. Hagyd békén, majd összejön azzal, akivel akar és akkor, amikor ő akarja. Semmi közöd hozzá.
2012. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én nem kerítek neki senkit. ezzel a sráccal is ő ismerkedett meg. nekem semmi közöm hozzá.
2012. szept. 30. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Már az első mondatnál rájöttem, h azért, mert csak a legjóképűbb fiúkkal áll szóba.
2012. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eléggé fontos neki a külső, de próbálom mondani neki, hogy nem minden a borító
2012. szept. 30. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!