Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket néztek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket néztek már prostinak? Hogy reagáltatok?

Figyelt kérdés

Tegnap konkrétan ez volt, pedig nem volt rajtam se miniszoknya, se magassarkú, meg kilós smink és hasonló..hát eléggé kiborultam..

Veletek volt már ilyen? Hogy találtak be, hogy reagáltatok? Remélem nem én vagyok az egyetlen aki majdnem balhét csapott miatta..annyira undorító az ilyen komolyan..


2012. szept. 30. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

hát azért kíváncis lennék hol sétáltál épp...

Amúgy ha szoknya nélkül sétálsz egy szál bugyiban ne csodálkozz...

2012. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bulizni voltam de szarul sült el az este így hazasétáltam hajnalban...a határútra sétáltam a metró útvonalán. és kössz, de gatya volt rajtam (talán azért mert rózsaszín volt? hát lenyűgöző), fekete felső,dzseki, lapos sarkú vékony csizma..baromira nem vágom hogy találtak így be.
2012. szept. 30. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:

volt már hasonló,bár elég rendesen ki voltam rittyentve.esküvőn voltam,és már picit be voltam csiccsentve és kimentem az utcára levegőzni,meg sétáltam pár utcát.na,és egy pasi betalált,hogy nem mennék-e vele a kocsijához,nem lenne hálátlan.én konkrétan kiröhögtem,mert

1,kicsit már ugye nem voltam teljesen józan

2,felesleges lett volna balhézni

szánalmas a dolog,persze,de hát mit tudsz vele csinálni?szerintem ne borulj ki.nevess rajta egyet,és kész

2012. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy beleszolok fiukent, de errol az jutott eszembe, hogy nalam meg meleg sracok probalkoztak be mar tobbszor is.:D


Csatlakozom szesszili valaszahoz: az elso megdobbenes utan en is csak nevettem rajta, nem szabad komoly ugyet csinalni az ilyesmibol, felteve persze, hogy nem kezdenek el durvan nyomulni, neadjisten eroszakoskodni.

Szoval a te esetedben inkabb csak annyi eszrevetelem lenne, hogy nem tul szerencses ejszaka/hajnalban egyedul maszkalnod az utcan, mert elokerulhetnek olyankor eleg furcsa figurak.

2012. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a vicces, hogy sokszor beszólogatnak, este is, mikor egyedül vagyok, tegnap más is betalált de azt és azokat se szoktam felfújni, szerencsémre az a féle vagyok aki nem pánikol be ilyenkor, és visszaszólok ha kell, vagy épp csendben maradok. Mondták sokszor hogy szerencsémre nem az esetlen kislány benyomást keltem (170 centi vagyok, erősebb csontozatú, széles vállú, mindig fiús voltam amúgy). Alapjáraton nem foglalkozom senkivel mert maxon üvölt a zene, és ha látom h néhányan unatkoznak és megtalálnak csak "szánakozó" fejjel tovább ballagok. Szóval alapból nyugodt típus vagyok ilyen téren, de ez most nagyon felbosszantott. Főleg hogy vagy 5× mondtam hogy nem, pá, és ha lehet ne is kövess mert idegem nincs hozzá..

De akkor ha neadjisten előfordulna még egyszer, megpróbálom lazábban venni. Max bevetek egy jó poént amitől égni fog majd a kedves zaklató feje.

2012. szept. 30. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!