Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lányok, akiknek megkérté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányok, akiknek megkérték a kezüket, de a fiú elszúrta a dolgot! Ti mi reagáltatok erre?

Figyelt kérdés

Egyik csaj ismerősöm összeomlott, mert a 4 évig tartó kapcsolata után a fiú borzalmasan ügyetlenül kérte meg a lány kezét. Ugyanis a lány egy közös baráton keresztül úgy tudta meg 1(!) órával az eljegyzés előtt a szándékot, hogy a közös barát így szólt a lánynak, "Szívből gratulálok ahhoz hogy elfogadtad az eljegyzést és legyetek boldogok!"


A fiú amikor találkozott a lánnyal nagy izgalomban volt, de a lány már mindent tudott előre, így nem is lepődött meg amikor előkapta a gyűrűt a pasija...


A pasija ott szúrta el a dolgot, hogy volt olyan naiv, kikotyogta egy közös barátnak a dolgot


2012. jún. 18. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Itt a csávó barátja szúrta el a dolgot, nem a pasija. Meg ezen mit kell összeomlani?
2012. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

17:01


Elég romantikus típus, s már másfél, 2 éve arról álmodozott, milyen is lesz majd ez köztük. Tipikusan az a csaj típus, aki elvárja hogy pl a fiú udvaroljon, a fiú kezdeményezzen, a lány kéresse magát stb (A nemi szerepkörök híve)

2012. jún. 18. 17:04
 3/12 anonim ***** válasza:

én nem értem mire is vagy kíváncsi.


az a véleményed, hogy a lány jogosan omlott-e össze mert előre tudta az eljegyzést, vagy a fiú mit reagálhatott arra, hogy lőttek a meglepetés örömének?

2012. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

és s.ggberúgtam volna a közös barátot és nem állnék vele többet szóba a srác helyében.

a lány helyében meg én is megsértődnék. milyen már, hogy egy kis haverka előbb tudja a dolgot? ráadásul úgy hogy biztosra veszik mindketten hogy a lány tuti igen-t mond.

ezek után már csakazértse mondanék igen-t.

jogos a sértődés, erre vár évek óta, erre így elsz.rják a nő életében lévő egyik legfontosabb dolgot, aminek a legszebbnek kellene lennie.

szánalmas

2012. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

17:13


Nem, én a történetet csak példázatnak hoztam fel, a címben ki is van írva, hogy olyan lány történeteket varok, ami hasonló szituáció volt mint a példázatom (elszúrt eljegyzés)

2012. jún. 18. 17:20
 6/12 A kérdező kommentje:

"és s.ggberúgtam volna a közös barátot és nem állnék vele többet szóba a srác helyében.

a lány helyében meg én is megsértődnék. milyen már, hogy egy kis haverka előbb tudja a dolgot? ráadásul úgy hogy biztosra veszik mindketten hogy a lány tuti igen-t mond.

ezek után már csakazértse mondanék igen-t.

jogos a sértődés, erre vár évek óta, erre így elsz.rják a nő életében lévő egyik legfontosabb dolgot, aminek a legszebbnek kellene lennie.

szánalmas"


A csaj nemet mondott egyébként. A közös baráttal, de még a sráccal sem beszél azóta. A lány nekem azt mondta, mélyen megalázták ezek a srácok és tönkretették élete egyik legfontosabb élményét, aminek nem lett volna szabad megtörténnie. Sérelmezte, hogy a közös barát elsőbbrendűségett élvezett mint ö maga, illetve hogy elszúrtak a dolgot. Akkor úgy érezte, hogy nem igazi nő és nem is érdemli meg a nemét, még ö volt az aki elszégyellte magát. O.o :(


Én próbalom vigasztalni a lányt, de azt felelte, jobb hogy így történt, mert mai eszével biztosan nem mond igent egy ilyen fiúnak, aki meg sem érdemli őt

2012. jún. 18. 17:45
 7/12 anonim ***** válasza:
női logika fail,egy 4 évig tartó kapcsolatot véget vetni ilyen miatt,ami mégcsak nem is az úr hibája,hanem a gyökér haverjának aki volt olyan tapló,hogy engedély nélkül mondta el.És még szegény pára omlott össze,jézusom,tipikus példája amikor egy nő sajnáltatja magát.
2012. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én is így gondolkodok, mint a lány. lehet hogy egy kevésbé érzelmesebb, romantikusabb lány ezt nem veszi fel, nevet egyet rajta, de valakit mélyen megsebez. azt hiszem nincs is értelme az eljegyzésnek, ha a haver fontosabb a lánynál. akkor a fiú még mindig középiskols szinten van, amikor a bandázás a fontosabb, nem az akivel le akarja élni az egész életét (mert ezt jelenti az eljegyzés ha komolyan van gondolva).

nem veszített sokat a lány, ha választani kellett volna kettejük közt, a srác a havert választja ez szépen megnyilvánult. ne keseregjen, találn majd olyat akinek tényleg ő lesz a legfontosabb és nem ilyen balek, + nem ilyenekkel barátkozik

2012. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Jesszusom, én nő vagyok, de mikor ilyenek olvasom, mint pl. a 18:06 válaszolóé, legszivesebben letagadnám. Szivem, de vmi 14 éves kislány lehetsz, legalábbis a gondolkodásod vetekszik velük
2012. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

sztem baromság ilyenen megsértődni


mondjuk én is úgy szeretném az eljegyzést hogy meglepetés és nagy közönség előtt :D :P

de ha vki kikotyogja nem fogom leharapni a fejét.

a lényeg hogy ha odajutunk nagy hűhó legyen körülötte :D


18:06 még tényleg gyerek... nincs itt semmi szó arról hogy a haver fontosabb, tudod az emberek el szokták mondani másoknak néha hogy mire készülnek, mi is hamarabb tudtuk hogy unokatesóm megkéri a barátnője kezét, mint a barátnője és mindig figyelni kellett hogy nehogy elszóljuk magunkat :D azóta már ők férj és feleség és várják az első babájukat :)

2012. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!