Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lettek értékesebbek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek értékesebbek a lányok, mint a fiúk a mai világban, azaz, miért kényszerül manapság egy átlagos külsejű fiú is összejönni egy számára nem vonzó lánnyal, miért csak a lányok választhatják, kaphatják meg a számukra vonzó egyedeket?

Figyelt kérdés
Elegem van, hogy mindenki rám akarja erőszakolni a csúnya, kövér lányokat, amikor én vékony vagyok és nem tudok vonzódni hozzájuk, de már kínomban rá fogok én is kényszerülni, hogy összejöjjek olyan lánnyal, aki nem vonz testileg, de nem akarom megbántani sem szegényt, mert kedvesnek tűnik, de így sem leszek boldog azt is tudom és őt sem akarom megbántani, hogy csak azért vagyok vele, mert a vékony lányok válogatósak és csak a magas, jóképű, izmos,jó pasiknak adnak esélyt.

2012. szept. 30. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
That's life.
2012. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 lala98 ***** válasza:
47%
A normális lányoknak nem igazán számít a külső!Csak is az a fontos,hogy belsőre milyen vagy.Ha neked ez a véleményed,akkor te se nézd a lányokat külső alapján.persze ha valakihez nem vonzódsz,vagy nem szereted,akkor ne hagyd,hogy rád erőszakolják!Egyébként ez már mióta így van,hogy a lány választja ki,de a mostanában inkább az emberek választják ki egymást,és ez így jó.
2012. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Mert a lányok válogatósak és felszínesek.
2012. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

nem a lóf@szt nem számít a külső!

Nekik is számít és nekünk pasiknak is.


max azok a lányok adják lejjebb a mércét akiket már 10-20 pasi kihasznált megdugott elhagyott megcsalt...de azok közül sem mind.

2012. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hááááát, láttam én már fordítva is ilyet, ahol a lány volt fullos, a srác meg átlagos.
2012. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a baromségot ki mondta neked kérdező?Valószínű a fejedben van a gond,és nem az arcodon...
2012. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Tyler913 ***** válasza:
63%

Amit leírtál,az csak azokra igaz,akik ezt elfogadják igazságnak. Valóban,ha egy férfi túltiszteli a nőt, körülugrálja és lealacsonyítja magát, akkor a nő ki fogja használni.Manapság a puszta külső igencsak felértékelődött,és a legtöbb nő nem tudja,hol a helye. De csak addig játsszák a hercegnőt,amíg megengeded nekik. Soha ne hagyd, hogy egy nő lekezeljen Téged,bármilyen szép legyen is.

Ja,és amíg átlagosnak tartod magad,valóban soha nem fogsz jó csajokat megszerezni,ugyanis a nők genetikailag kódoltan az övékénél magasabb státuszt keresik.Mi a megoldás? Ne légy átlagos! Se kívül,se belül. És soha ne helyezz egy lányt se értékben magad fölé.

2012. szept. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
utolsó jól mondja :)
2012. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 sine válasza:
100%
Hat nem is ertem min lepödsz meg. Ez az idök kezdete ota igyvan. ha a nönek van lehetösege valasztani akk mindig a szebbet/erösebbet /nagyobbat/jobbat valasztja.MInt te is leirtad neked is a szep lanyok tetszenek..akk meg megis mit nem értesz?
2012. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

nem minden lány választhat, kaphat meg számára vonzó egyedet

hiába választanék ugyanolyan szintű külsejűt vagy jobbat magamnál, ha csak rondáknak kellek.

így inkább vagyok egyedül

sok lány van így, nehogy azt hidd hogy nekünk könnyebb.

és nem, akkor sem adom lejjebb a mércét ha egész életemben egyedül leszek mert képtelen vagyok olyannal lenni aki nem vonz, ez van

2012. okt. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!