Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Lányok! Honnan veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Honnan veszitek az ihletet ehhez a sok picsogáshoz, amit napi szinten adtok itt elő? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés

nem tudom,ti hogy vagytok vele,de én szánalmasnak tartom azt,amit sokan itt csinálnak,és nem értem,miért kell állandóan sajnáltatni magát egy csomó lánynak/srácnak.elhiszem,hogy nehéz az élet,meg minden,de igazából szerintem a szingliség is tud élvezetes lenni,én legalábbis úgy fogom fel,hogy nem kell ezen kiakadni,meg kiborulni,meg folyton hisztizni miatta (oké,én tudatosan akarok szingli maradni,de akkor is).Szóval srácok/lányok,miért nem szeretitek meg magatokat,és rögtön másmilyen lenne a szingliség is?!A megnőtt önbecsülés miatt meg biztos összejönne hamarabb valaki.

Vagy csak én fogom fel ennyire lazán ezt a dolgot?



2012. szept. 30. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
hallod tök igazad van...Engem már rendesen irritál az ilyen
2012. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%

azért mert 2x próbálkoztak mind2szex elbuktak,és már nekik ez kész világvége...

Otthon ülnek és gépeznek.Ahelyett hogy élnének

2012. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
namost aztán megmondtad a frankót! kemény vagy
2012. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
csak mondom hogy mindjárt jönnek oltani D:D
2012. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Én a magam részéről azt a bizonyos "kivételek" csoportot erősítem, és -már elnézést kérek a kifejezésért- kib@szottul elegem van abból, hogy feljövök ide, hogy elolvassam azokat a kérdéseket, aminek oka is van, hogy ide kikerült, és esetleg segíteni is tudnék, ezek helyett a tizenéves gyerekek önsajnáltatását kell olvasni.

A válasz egyébként pofon egyszerű: az ember alapvetően szeret panaszkodni, sajnáltatni magát, és úgy, hogy az oldal anonimitása miatt gyakorlatilag következmények nélkül tehetik, sok ember él is ezzel a lehetőséggel.

Ki hogy értékeli, számomra gyomorforgató...

2012. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

83%-os.na,valaki megértette,miről beszélek.


az meg kevésbé érdekel,ki jön oltani.nő létemre nem siránkozom feleennyit sem,mint az itt kérdező pasik/lányok.szerintem ez gáz.aki emiatt oltani akar...annak csak gratulálni tudok.különben is,normális hangnemben tettem fel a kérdést.

2012. szept. 30. 19:19
 7/20 anonim ***** válasza:
Ezt ők élvezik! :D Nem akarnak javulást, nem akarnak fejlődni, még barátnőt sem akarnak, valamiért ilyen mazochisták. A diverzitás nagy, előfordulnak ilyen emberek is, hát itt vannak.
2012. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

huuuhhh de idegesítenek az ilyenek..

már egy-kettőt kioltottam mert annyira idegesítő már az a tudat hogy ilyen ember is létezik.Meg akkor akadok ki rohadtul mikor minket nőket hibáztatnak aztán közbe antiszociális,zárkózott majom az összes..

nem bírom az ilyen embereket és a hideg kiráz az összestől.Nem tehetek róla.

2012. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én is elég szánalmasnak tartom, és ne aggódj nem csak te veszed ilyen lazán a dolgot. :)

15/L

2012. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Valóban, a szingliség is tud élvezetes lenni!

Bár ahogy én tapasztaltam a jó párkapcsolatban is van magánszféra, mikor kicsit egyedül lehet az ember.

Szóval ha választani kell, akkor inkább az édes gyönyör, mint a keserű magány!


Valóban nem kell ezen kiakadni, de a hozzám hasonlóknak szerintem könnyű dolgunk van, rengeteg barát és hébe-hóba kialakul egy két love kapcsolata is.


Viszont akinek még soha nem volt párkapcsolata az már tudja, hogy milyen az egyedül lét. de azt nem tudja hogy milyen egy párkapcsolat csak látja másokon hogy jó!

Azért ezt meg lehet érteni.


Az ember társas lény, ösztönösen próbál kapcsolatot kialakítani másokkal.

Szerintem aki itt vagy bárhol, azok a Fiúk/Lányok, akik így próbálják burkoltan felhívni magukra a figyelmet, egyáltalán nem elitéledők.

2012. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!