Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek is volt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek is volt olyan amikor egy lány külsejét néztétek csak? A szépség után mentetek, nem érdekelt a belső. Sokak szerint a szépség, nem minden, hiába lesz gyönyörű egy csaj, ha belsőre nem fog passzolni. Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy fiú mindig a külsőt nézi csak.Nem értelek
2012. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is a szépség az első nekik, de ha uncsi a személyisége, és gyakorlatilag azon kívül hogy ott van a pasival és les a tökéletesen kifestett szemeivel meg csavargatja a hosszú haját, nem csinál semmit, hamar meg fogják unni :)
2012. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Életem legjobb kapcsolata az az egy volt, amikor csak a külsejét néztem a csajnak. Konkrétan az fogott meg benne, hogy eszméletlen világbajnok segge volt. Az összes többi kapcsolatomban - ezekben mind a belsejét néztem inkább a csajoknak - volt valami gikszer, ő viszont a legkedvesebb, legrendesebb csajnak bizonyult, akivel együtt voltam (egy évig jártunk), máig is tök jó szívvel gondolok rá.


Persze ez nem jelent semmit, de gondoltam, elmesélem.:)

2012. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismertem jo csajokat kivülröl keret belül üress ész meg nem volt telepitve az agyára. Na az ojan nem kell. Fiu vagyok.


legyen mittom én jol nézen ki adjon magára egy cseppet legyenek ivei egy csepp ész nem árt is legyen belsöje is egy kicsi s ha van akkor annak jo élete lehetne melettem.

2012. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!