Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan azt mondják hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztyehlik Péter kérdése:

Sokan azt mondják hogy a lányok manapság a külsőt nézik, én pl még általános iskolába járok 8. -ba és csak azt veszem észre hogy az jön be nekik hogy mennyire tudja megjátszani a fejét a gyerek hogy mekkora egy s*ggfej. Mért van ez nem értem?

Figyelt kérdés
pl van egy osztálytársam aki magas de mellette olyan gizda mint egy szerencsétlen etióp, szemüveges,úgy sikongat mint egy kislány és abból áll az élete hogy mindenkinek beszólogasson még a tanároknak is ugat és buknak rá a csajok...

2012. szept. 30. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
kis kukis vagy te még ehhez
2012. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sajnos ilyen ez... én sem értem miért van, pedig jóval idősebb vagyok nálad
2012. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden magyarázat túlbonyolított. A mai csajok a "gizdákra" buknak. Pont. :)
2012. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezt kikérem magunknak, nem a gizdákra bukunk!! :DD

am meg azért sztem, mert annak a srácnak van önbizalma és határozott, nem úgy mint te, aki egy gép előtt ülve ezeon nyavalyogsz:)

16/L

2012. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig ez van. Nézz szét az utcán. Ez csak egy régi duma a határozottságról. Valójában mindegy, hogy határozott, vagy határozatlan gizda.


Rengeteg csajt látok, aki szinte úgy vezeti a gizdáját, húzza maga után, és ezek jó csajok, de a LÉNYEG, hogy gizda legyen mellettük! :D

2012. okt. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ott a pont! :D
2012. okt. 2. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!