Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez arra utal, hogy pedofil,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez arra utal, hogy pedofil, és félnem kéne tőle?

Figyelt kérdés
Volt tanárommal sokat beszélek a facebookon..kedves persze minden...mindig rámír.egyik este olyan fél2körül mondta halál komolyan hogy menjek vele sétálni,azt hittem viccel,de ő teljesen komolyan gondolta mert a további napokban többször is rákérdeztem.egyéb okok miatt más suliba mentem.most meg azzal nyaggat hogy találkozzak vele.Barátaim szerint ez egy pedofil és ne álljak vele szóba.anyukám akkor kiakadt mikor megtudta hogy rámír.barátom egyenesen már megakarja keresni.15/lány vagyok hogy látjátok?

2012. szept. 6. 20:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
2012. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Danusz ***** válasza:
98%
Nem írtad mennyi idős. De ha tanár akkor valószínűleg 25 felett van, ami nagyon gáz, hogy ennyi idősen 15 éveseket akar felszedni már bocsánat.. Ne írj neki többet.
2012. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2012. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
én 15,ő 27éves...nem beszélek vele letiltottam..de az szerintetek?elég furcsa volt elsőre hogy fél2kor séálni akart velem menni...nem tudom ti mit gondoltok?
2012. szept. 6. 21:02
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég fura. Egyébként tudja, hogy van barátod?
2012. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

A gyerekgyilkos és a kislány mennek a sötét úton az erdő felé. Megszólal a kislány:

- Jaj bácsi úgy félek.

Mire a gyerekgyilkos:

- Hát még én, én egyedül jövök vissza!

2012. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
ezrohadtul nem vicces...jó persze lehet vele viccelődni,nem mintha félnék vagy valami,de nem ezért írtam ide,hanem hogy válaszoljatok a problémámra..
2012. szept. 6. 21:11
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy csak beszélni akart veled valamiről?

Kérdezd meg, hogy nem lenne-e gond, ha néhány barátodat is elvinnéd.

2012. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
mondtam neki (éjszaka)hogy pont most hivtak ki haverjaim elmehetünk arra...és nem is hazudtam mert tényleg így volt...aztán mondta hogy az már nem jó úgy
2012. szept. 6. 21:13
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak beszélgetni facebook-on is lehetett volna. Az meg, hogy mondta hogy úgy már nem jó ha ott vannak a haverjai is, hát elég gyanús.


Szerintem ne foglalkozz vele, letiltottad szóval a lényeget már megtetted.

2012. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!