Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti rá szoktatok írni arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti rá szoktatok írni arra, aki tetszik, és csak úgy megjön a kedved beszélgetni vele?

Figyelt kérdés

Most nem tudom miért, úgy érzem jól tenném, ha ráírnék egy srácra, aki nagyon tetszik, hát tudom, gáz, de az osztálytársam, mégse vagyok vele olyan jóban, hogy ne feszengjek emiatt, és ráadásul nagyon tetszik is, de még sosem jutott eszembe, hogy ráírjak. tényleg nem szoktunk beszélni, egyáltalán nem, és csak azért is félek ráírni, mert bennem van ez, hogy "szerintem tudja, hogy tetszik nekem", de nem tudom valójában gondol-e rólam valamit. ha meg ráírnék mi sülne ki belőle? mert amúgy a matekházi lenne a fő kérdésem... ő meg alapvetően jó fej, de tényleg nem szoktunk beszélni, most meg valamiért úgy érzem jó lenne ráírni..

oké, tudom, most jön az, hogy "élőben kellene..." amit holnap meg is tehetnék, de nem olyan könnyű az.

na akkor várom a válaszokat, meg bocs, hogy ilyen sokat írtam, csak elfilózgattam, de szívesen veszek saját történeteket is, saját példákból:)



2012. szept. 30. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen szoktam ilyet csinálni
2012. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne járj osztálytárssal!
2012. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

első: oké, jogos:p

második: miért? tudom, hogy bonyolult, de az se jobb, ha bámulom, mert tetszik...

2012. szept. 30. 20:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy kicsit gáz, ha tényleg ennyire nem beszéltek. Én is az élőt javaslom, nehéz, de meg kell tanulni ennek is a módját. Nem lehet azt elbénázni, hiszen egyszerű a szitu - osztálytársak vagytok, előbb-utóbb meg kell ismernetek egymást. A többi meg majd alakul.


Bár osztálytárssal járni tényleg ciki, ha szakítotok, kerülgethetitek egymást évekig.

2012. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mármint facebookon?
2012. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
így van, de ha ennyire szimpatikus, akkor (bár lehet, hogy ez naiv elgondolás) lehetünk barátok is. tényleg tetszik benne minden. meg mikor úgy látom, hogy más lányokkal flörtölget, akkor is csak úgy megjegyzem, hogy "milyen kis rendes..." meg Ő tipikusan olyan, hogy senki nem tud elképzelni mellé barátnőt. kicsit gyerekes. szóval én sem tudom, hogy járni akarok-e vele, vagy mi mást, de végül is, akkor nem feszülnék rá ennyire, ha nem kapcsolatot akarnék... de nem akarok igazán, szóval azt sem tudom, hogy közeledjek hozzá...
2012. szept. 30. 20:39
 7/11 A kérdező kommentje:
igen facebookon:P
2012. szept. 30. 20:39
 8/11 anonim válasza:
állj oda elé és kezdj el vele beszélgetni, NETEN SEMMIKÉPP NE TEDD
2012. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok

a) Ha nem tetszel neki, mindig cikinek fogod érezni.

b) Ha tetszel neki, jártok, mindig mindent lát. Látja hogyan viselkedsz, látja kivel beszélsz. Általába hallja is. 1 idő után zavaró... mindig ott van!

c) Ha tetszel neki, jártok, majd szakítotok, utána ciki lesz évekig!

2012. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

mondjuk.. most megválaszolom a kérdésemet: egyszer írt facen egy teljesen ismeretlen srác, hogy bejelölt, mert látott itt-ott és szimpatikus voltam neki. na hát ez hízelgő, de azóta is csak mosolygok rajta. persze nem lett semmi, azóta is max. köszönünk egymásnak...

szóval lehet, hogy Ő is így lenne, de már amúgy csak az idegesít, hogy miért stresszelem magam ennyire ezen...

ez normális? :D élőben meg mégrosszabb.. a szemébe se tudok nézni

2012. szept. 30. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!