Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne egy kérésem egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kérésem egy kicsit félénk vagyok tehát nem nagyon tudom a válaszom mit gondoltok erről? Mellesleg rengeteg ilyet írtam, írok. :

Figyelt kérdés

te vagy az egyetlen:aki az életet adhatja nekem

te vagy az egyetlen, az örökké valóságig tartó szerelmem.

te vagy az egyetlen. Amikor nem vagy itt velem, életem pokoli érzés termelődik én bennem

igen,igen fáj a szívem széttörném de nem tehetem,te vagy az egyetlen az örökké valóságig tartó szerelmem


2012. szept. 30. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:

ezeket hol olvastad? :))

A lányok nem szeretik a nyált... ha érted miről beszélek :)

2012. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sehhol nem olvastam, (én találtam ki...) de köszi a véleményt
2012. szept. 30. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten felb@sz rendesen amikor az efféle nyálas f@szságokat olvasom facebookon, és most már ITT IS. Mire jó? Megold ez valamit is? Tudod mit jelent ezeknek a java része? Képes vagy egyáltalán a gondolat szerint élni? Nem? Csak a figyelem kell? Az ilyeneknek az anyjukat. Eszem-f@szom megáll. -.-
2012. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oks:.. bocs de szerettem volna megtudni
2012. szept. 30. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha lánynak írtad akkor nem gáz.Ha teheted akkor ne interneten küld el,hanem add oda személyesen kézzel írva,azért az mégis csak igényesebb.
2012. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
végre nem egy fikázás és igen ezek mind egy lány miatt jönnek ki de nem csak ilyen style-ban tehát imádok rappelni is :D
2012. szept. 30. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább mondd el, mert a helysírásod borzalmas!
2012. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sz@r, de ha a csaj is hasonlóan csekélyértelmű, talán még sikered is lehet.
2012. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én szeretem az olyan fiúkat akik verseket írnak lányoknak!
2012. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!