Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Mit gondoltok erről a szituról?

Figyelt kérdés
Volt egy lány a gimiből nagyon tetszettem neki , teljesen belém volt zúgva.. sokat beszéltünk anno , aranyos jó fej lányként ismertem meg , én barátként tekintettem rá , ( vissza utasítottam nem 1szer) az arcával nem volt semmi baj , bár volt rajta pár kg felesleg és ilyen idétlen emos stílusa volt.. Én elballagtam és Pestre mentem egyetemre.. így a kapcsolatunk meg is szakadt, 2 évig nem is beszéltünk .. múlthéten össze futottunk egy rendezvényen , és alig ismertem fel annyira megváltozott. Lefogyott , teljesen kiszépült! Alig akartam elhinni , úgy nézett ki mint egy modell. Nem sokat beszéltünk max 1-2 percet. Most otthon leszek egy ideig , szerintetek találkozzak vele? elhívjam? vagy már fölösleges? mondták hogy nincs barátja ..
2012. szept. 28. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. :)
2012. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha van tartása akkor elküld a sunyiba.


Amíg ducibb volt elküldted, most hogy megszépült rögtön nyomulnál. :)

2012. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért küldené el, ha mondjuk még mindig tetszik neki a kérdező?

Másrészt: még szép, hogy ha nem szereti a teltebb nőket a kérdező, és a lány akkor teltebb volt nem tetszett neki. Most pedig hogy lefogyott, így más más a helyzet. Ezen mi kivetnivaló van ugyan, előző válaszoló??

Te is ugyanígy viselkednél hasonló helyzetben. Ha mondjuk elkezdene vízilabdázni egy addig vékony fiú, és te az izmosakra buksz, nem tetszene rögtön? Dehogynem. Akkor meg, miről beszélünk?:)

2012. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
így jártam én is pont nemrégiben:) próba cseresznye:) nekünk bejött:)
2012. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem ki a kérdező szavaiból, hogy nem csak a súlyfeleslege, hanem a stílusa sem jött be a lánynak korábban... szíve joga elutasítani bárkit, aki nem tetszik neki és bizony előfordul, ahogy jelen esetben is, hogy mivel az emberek változnak (itt most éppen előnyére történt ez a változás), ezért később lehet más a véleményünk ugyanarról a dologról. Szerintem próbáld meg, maximum elutasít, amivel megjegyzem kiegyenlíthetne, de talán nem teljesen veszett az ügy. Viszont csak azért, mert most jobban néz ki, még ne várj csodát!
2012. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!