Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak ezeknek a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak ezeknek a lányoknak tetszem meg?

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok, és párkapcsolatban élek. Barátnőm távol lakik sajnos nincs napi szinten találkozgatás, csak hetente kéthetente. Ha így vesszük távkapcs, 200km van köztünk. Sajnos külön egyetemre járunk és munka egyéb okok miatt van a távolság. Mostanában veszekedtünk, és lehet szakítás lesz.

Nagyon nem jött össze csajokkal soha semmi. Ő volt az első hosszú kapcsolatom. Megfigyeltem, hogy Ő előtte soha nem tudtam felszedni csajokat. Egész pontosan a kutyának nem kellettem.

Nem tartom magam jó pasinak. Bár testem kisportolt, és állítólag szexi kategória, a fejem inkább átlagos, nem hú de jóképű, legalábbis szerintem, meg hát a tapasztalatom szerint.


Miért van az, hogy itt helyileg soha nem jött össze semmi, itteni lányoknak soha nem kellettem túlságosan, míg a barátnőm környezetében ott 200 km-re távolabb minden csaj meg akar kaparintani engem. El akarják hagyni a pasijukat értem, volt olyan lány aki jegyben járt, és miattam egy hétig összevesztek a pasijával, mert megbolondult és engem akart, és kitette a párja szűrét hogy hátha én majd megadom magam neki. Ezekből sok volt az elmúlt években. Hűséges voltam és nem léptem félre, de számos alkalom és szebbnél szebb lányok lettek volna erre. Barátnőm is különlegesen szép lány, szóval nem volt indok más lányok szépsége arra, hogy esetleg emiatt csaljam meg..

.. na de a lényeg, hogy nem értem... ott minden fullos csajnak kellek, szinte megvesznek értem, itt a környéken meg tök átnéznek rajtam, vagy csak barátnak vagyok jó... ez miért van??


még annyi, hogy én nyugati határ közelében élek, barátnőm pedig pesti.


Köszi a hasznos ötleteléseket, tanácsokat!



2012. szept. 30. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

akkor fogadjunk Szegedre jársz:) itt alig van olyan srác, aki normális és nem foglalt /vagy meleg/

jó, nem lehet általánosítani, de ez a tapasztalat:s

erre a kérdésedre amúgy igazából nem is lehet válaszolni, nem is értem, mire kérsz tanácsot??

2012. okt. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem Szegedre járok. Nem tanácsot várok, csak azt szeretném tudni ki hogyan látja ezt, én vagyok csak ezzel így vagy más is ezt tapasztalja?
2012. okt. 2. 14:42
 3/11 anonim ***** válasza:

"Miért van az, hogy itt helyileg soha nem jött össze semmi, itteni lányoknak soha nem kellettem túlságosan, míg a barátnőm környezetében ott 200 km-re távolabb minden csaj meg akar kaparintani engem."


Mert a csajoknak az kell, ami a másé :P

2012. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen erre már én is gondoltam, hogy ez az "egészséges" női irigység lehet az oka, hogy ha van két barátnő, és az egyiknek van egy pasija, és áradozik róla, hogy ilyen jó meg olyan jó, meg rendes figyelmes, az ágyban is jó így meg úgy stb. akkor ha ezt sokáig mondogatja, biztos, hogy a másik csajban valamiféle ösztön beindul, főleg ha szingli, de szerintem (tapasztalat) még akkor is ha nem szingli, és ha még azt is érzi, hogy jobb tulajdonságokat hall a másik lány pasijáról, ezért az biztos jobb mint a jelenlegi párja, akkor meg pláne elfogja az irigység és rámászik a barátnője párjára, vagy legalábbis megkörnyékezi.


Csúnya dolog, régen fiatalon még nem értettem, mikor az idősebb srácok beszéltek egy csinos csajról, és mondták, hogy a barátnőjét kell először felszedni, nem a kiszemelt lányt. Ha a barátnője "csúnyább" akkor még jobb a dolog, és miután a kiszemelt lány tudja hogy szebb a barátnőjénél, elkezd rá irigykedni, főleg ha jól teszi a dolgát a srác, és a csaj még el is pletykálja. Ekkor tuti hogy valamilyen formában megpróbálja elszedni a barátnője pasiját, és így végül is kerülőúton ugyan de megvan a srácnak a kiszemelt csaj. Nem szép dolog, mert csak felhasználja a másik lányt a célja eléréséhez, és ezt végig tudja. Sajnos vagy nem sajnos, ez szinte mindig így működik is!


Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhet még!

2012. okt. 2. 17:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez még hagyján! De amikor (nem vicc!) a csajok "felosztják" egymás között a pasikat. Vagy kézről-kézre passzolják egymásnak.


Na, az a durva.

2012. okt. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Olyan is van, de hát nyilván azokkal a lányokkal komoly dolgokat nem is lehet elképzelni. :)
2012. okt. 2. 21:21
 7/11 A kérdező kommentje:

Már megint megtörtént! Barátnőmmel van egy közös ismerősünk, egy velünk kb egykorú csaj. Párja van, és eddig jól megvoltak, eddig barátnőmmel is jóban voltak. Az utóbbi időben "bekattant", rám akar mászni! Már üzenget, egyre intimebbeket, és vágyakozik utánam. A pasija előtt sem titkolózott, és ezért ideiglenesen el is költözött már tőle, összekaptak. Elég szarul érzem magam emiatt, mert igazából még semmit nem tettem, csak beszéltem ezzel a lánnyal a vágyairól. Hát teljesen bekattant és egy perverz amazon énje jött elő, és már cseppet sem köntörfalaz, nyersen és egyértelműen megmondta, hogy b@szni akar velem és le akar szopni stb... barátnőm nagyon féltékeny, én meg azt sem tudom mi a franc ez, mert régebben velem ilyenek nem történtek. Ráadásul a csaj legalább olyan szép mint barátnőm, és most nem dicsekvésből, de mindkét lány elmehetne topmodellnek, szóval gyönyörűek, de én nem akarom megcsalni a barátnőmet, és ha ki is kezdenék ezzel a másik lánnyal, akkor azt előtte szakítás előzné meg, és nem titokban kavarnék, a barátnőm háta mögött. Viszont most nem akarok szakítani, mert érzelmileg kötődöm barátnőmhöz, ehhez a lányhoz meg nem, és mivel ilyenre képes mint a leírt eset, így nem is tudnék vele komolyabb kapcsolatot elképzelni, mert nyilván megtenné ezt mással is újra. Barátnőm viszont megbízható és nem csábulna el más pasiktól, és nem is verne át, és ezért sem bántanám meg, és nem hazudnék neki soha, mert ha nem is szeretném, akkor is tisztelném annyira, hogy nem verem át!

Tiszta gáz ez a szituáció! A csajok néha megbolondulnak de nagyon!

2012. okt. 3. 20:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon jól nézel ki. Most már érdekelne egy fotó rólad.
2012. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem, nem nézek ki nagyon jól, tök átlagos vagyok sőt szerintem még az sem... :)
2012. okt. 4. 20:29
 10/11 anonim ***** válasza:
A nők néha máshogy látják a fiúkat, mint azok önmagukat.
2012. okt. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!