Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezeknek a mai lányoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeknek a mai lányoknak a nagy része még 25 körül is miért a herceget várják fehér lovon?

Figyelt kérdés
Még 25 körül is nézik a youtube os sztárfiúcskákat, és azon filóznak, hogy miért nincs ilyen külsejű pasi? Nagyon sok ilyen lányról tudok, aki annyira el van kesredve, hogy nem talált még filmsztár pasit magának. Ha meg kérdezzük tőle, miért nincs barátja évek óta, kerek perec meg is mondja, hogymert nagyon válogatós vagyok. Ha kell akkor mág 10 évig is egyedül leszek, egyszer csak találok szuperment, ha másnem, hát külföldön. Nagyon sok ilyet ismerek.
2011. dec. 26. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Lehet,hogy nőttek a nők elvárásai,de a férfiaké méginkább...
2011. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Képzeld, még 40 évesen is azt várják.
2011. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
sokan várják a hercegen fehér lovon, de legtöbbször csak a sötét paraszt érkezik...
2011. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én nem úgy veszem észre, hogy a férfiaké annyira nőtt volna. A legtöbb fiú először úgy van vele, hogy lyuk és lyuk egyre megy, majd később kialakulhat belőle valami. De a legtöbb nőnél nem úgy van, hogy farok és farok egyre megy, hanem piszkosul válogatnak a farkak között.
2011. dec. 26. 13:21
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Azt hiszem "mai lánynak" mondhatom magam a saját 17 életévemmel, és nem nézem a "sztárfiúcskákat", mert egyáltalán nem jönnek be. Ne úgy nézz a lányokra, mint valami egyformán gondolkodó klónokra, kérlek. :)

Amúgy én megtaláltam azt a bizonyos "szőke herceget fehér lovon" másfél éve. És nem is szőke, nincs is lova, nem bunkó, nem egoista stb. Nekem ez a kifejezés annyit jelent, hogy szeret, sosem csalna meg, nem bunkó, megértő és szeretem.

2011. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

ez inkább 25 alatt jellemző. a korral előre haladva jön meg az eszük.

hogy miért várják a herceget fehér lovon?

megtehetik! ilyenkor vannak a csúcson, válogathatnak mert odamennek hozzájuk a fiúk-férfiak. de mint mondtam majd rájönnek és 30 évesen majd 2 kézzel kapkodnak azok után akikkel azelőtt szóba se álltak!

2011. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező szerintem igenis megnőttek a férfi igények...Legyen a nő családcentrikus,de azért legyen karierrje is mivel nehogy már a pasi tartsa el a családot,na meg persze vezesse a háztartást,és emellett nézzen ki a lehető legjobban,jah és az ágyban legyen olyan,mint egy ribi,mert ha nem akkor másnál keresi a pasi a boldogságot...
2011. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Kedves előző, a feminizmust nem mi férfiak találtuk ki.... ti akartatok mindenáron karriert, és munkát.
2011. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak egyesek...
2011. dec. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Várják csak azt a herceget, majd rájönnek idővel, hogy a hercegek már kihaltak :D
2011. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!