Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiányos vagyok? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányos vagyok? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom (visszajelzések alapján is), hogy a külsőm az átlagon felüli, és megismerve nem vagyok egy unalmas ember (bár tény, hogy elsőre elég visszahúzódó vagyok), ennek ellenére ha tetszem valakinek, és akar tőlem valamit, akkor mindig felmerül bennem, hogy miért is pont én kellenék, meg hogy talán mégsem vagyok elég jó, nem fogok megfelelni, meg ilyesmik. Pedig mint írtam, tulajdonképpen nincs bajom magammal. De ez mégis önbizalomhiány lenne, vagy mi?

17/L



2012. okt. 1. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem önbizalomhiány, mert : "Úgy gondolom (visszajelzések alapján is), hogy a külsőm az átlagon felüli, és megismerve nem vagyok egy unalmas ember"


Ebből azt szűrtem le, hogy nem vagy önbizalom hiányos, csak az a fajta vagy aki szereti ha dícsérik, és ezt ki is használod. Ego növelésre kiválló alkalom a önmagad önostorozása ilyen külsővel.

2012. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, szeretem ha dícsérnek, viszont tényleg azt szoktam gondolni, hogy nem vagyok/leszek elég jó. Nem pedig azt akarom, hogy csak nőjön az egóm.
2012. okt. 1. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!