Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetne észre?

Figyelt kérdés
Tavaly jártam egy sráccal, de nyár óta nem beszéltünk, én írtam neki, de nem írt vissza. Iskola kezdete után meg oda sem jött hozzám és nem tudom miért. A legjobb barátja azt mondta, hogy még szeret. Nemrég üziztünk is és mondta, hogy szeret, de mégsem jött oda. Mit tegyek, hogy újra együtt legyünk és hogy mondjam el neki? Légyszíves segítsetek.
2012. okt. 1. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek szakitottatok??? am a pasikban van büszkeség és néha ez nem engedi h hozzád szoljon:))
2012. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szakítottunk. Csak nem írt vissza és nem tudom miért.
2012. okt. 1. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy mondd el neki, hogy még mindig szereted. Ne "üzizzetek", hanem személyesen beszéljétek meg a dolgaitokat. Egy emberi kapcsolat sorsa ér annyit, hogy ne interneten keresztül smile-k mögé bújva tárgyalják meg. Ha meg ő nem megy oda hozzád... menj oda Te hozzá! Sok sikert :)
2012. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Majd megpróbálom!
2012. okt. 1. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!