Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! El kérőztök, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! El kérőztök, vagy kitaláltok valamit?

Figyelt kérdés
14-18 éves lányokat kérdem, hogy ha "randizni" találkozni mentek egy fiúval akkor otthon mit mondtok? Elmegyek találkozok X-el - a szüleid azt sem tudják ki az, vagy azt mondod, hogy elmész a barátnődhöz, s közben randizol, vagy hogy működik.
2012. okt. 1. 20:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
?
2012. okt. 1. 20:20
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan már túl vagyok ezen a koron, de én ilyenkor csak annyit mondtam, hogy megyek be a városba. Apum általában egyből megkérdezte, hogy sráccal találkozom-e, én pedig mondtam, hogy igen.:D Ennyi volt.:)
2012. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az elején még az első volt..de aztán amikor utólag elmondtam anyának ,hogy különben randin voltam és nem barátnőmnél és ő elfogadta nem reagálta túl..azóta mindig megmondom hogy elmegyek randira és ennyi..:)
2012. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ugyan így van nálam is :P mondom, hogy megyek városba vagy csak simán megyek el, és ha rákérdeznek kivel, akkor megmondom :P

15/L

2012. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
simán közlöm hogy megyek ki haverokkal. megkérdezi apum/anyum srác is lessz ott? mondom igen. ennyi az egész :) aztán max mondják hogy de azért ésszel! :D
2012. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondtam, hogy megismertem chaten a Janit/Ferit/Bélát (most találomra mondtam 3 nevet), és találkozok vele...

Azt ennyi.

2012. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekünk mindig hazudni kellett, mert vertek is
2012. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jézusom...
2012. okt. 1. 21:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elkérődzök otthonról.


Riska

2012. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Riska, te egy nagy arc vagy:D
2012. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!