Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » TELJESEN ÖSSZETÖRTEM. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TELJESEN ÖSSZETÖRTEM. Miért tette ezt velem? Miért nem mondja meg, hogy mi a baj?

Figyelt kérdés
Életem első szerelme. Minden tökéletesen alakult, kicsit félénk voltam, de ő kezdeményezett, megcsókolt. Ezután sokszor keresett, mindig mondta, hogy hiányzom neki, meg hogy kellek neki. Mivel még sosem volt senkim, kértem, hogy lassítsunk, de mivel iszonyatosan szerettem, nem kértem volna, hogy várjunk sokat, csak még nem volt meg bennem a bizalom. 1 hete találkoztunk, vele aludtam, nagyon jól éreztem magam, csókolóztunk, meg eléggé egymásba gabalyodtunk, de persze ennél több nem volt. Azt mondta nekem, hogy szeret, nagyon, hogy örül, most már csak az övé vagyok. Életemben nem voltam még olyan boldog. De ezután nem keresett. Megijedtem. Szombaton volt egy buli, ahol egyáltalán nem jött oda hozzám. Kértem, hogy találkozzunk, beszélni akarok vele. Nem akart. Megijedtem, hogy valami rosszat csináltam. Kértem mondja el, ha valamit elszúrtam. Azt mondta, csak barátok vagyunk, kérdeztem miért, mi változott meg, és az volt a válasz: "nemtudom, olyan fura." Semmi más. Azóta nem beszéltünk. Próbáltam facebookon kapcsolatba lépni vele, látom, hogy látta az üzeneteimet, de nem válaszol. Magamat hibáztatom, utálom magam :( és rá nem tudok haragudni. Miért kaptam ezt tőle? MIért nem mondja el mi a baj?
2012. okt. 1. 20:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szexre kellettél, nem adtad meg neki. Ha megadtad volna, akkor is itt tartanál.
2012. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló sztorim, csak én fiú vagyok. Ő azért hidegült el, mert lett neki más...
2012. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2012. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Neki nincs más, ez biztos.
2012. okt. 1. 20:41
 5/21 Pixi3 ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor csak dugásra akart, de mivel nem jött össze az egy éjszakás kaland úgy gondolja hogy lepattint sztem, mer hogy félős vagy. Ha srác vagy akkor passz.
2012. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
16 mindketten.
2012. okt. 1. 20:41
 7/21 anonim ***** válasza:

Elvakított már a szerelem ahogy látom.


Nem tünik úgy, mintha te lettél volna a hibás... szerintem ö arra számított, hogy egyböl lefeküdhet veled.


Ha így eldob ezek után, az nem érdemli meg, hogy még te sajnáld.

2012. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és elég régóta ismerem egyébként a srácot... :(
2012. okt. 1. 20:41
 9/21 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy nem kapta meg amit akart, hát keres olyat, akitől megkapja. Nem a te hibád!
2012. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Egész nap csak sírok, mert nagyon szeretem :( Nem tudok túllépni rajta, és nem is tudom hogy nézzek ezek után a szemébe. Mert továbbra is benne vagyunk egy baráti társaságban.
2012. okt. 1. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!