Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összetörtem. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összetörtem. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Párommal 5 évig voltunk együtt.Nem költöztünk össze. Egy hete minden megváltozott. Eltűnt 2 napra, azt sem tudtam él-e vagy hal. Majd kiderült, hogy "csak" bulizott. Hozzáteszem csinált ilyet már máskor is. Az utolsó ilyen alkalomnál megmondtam neki, hogy még egy ilyen, és vége, mert már nem bírom. Mondtam is, hogy vége. Erre Ő azt mondta, várjak még, mert van egy dolog ami fontos, és este leírja nekem e-mailbe. Mondom, mondjad most, mert este nem leszek rá kiváncsi. Aztán ezen is jól összevesztünk. Eljött az este. Felhívtam, nem vette fel. Kerestem már mindenhogyan. Tudtam, hogy labilis az idegrendszere most mondtak fel neki, aztán van egy veleszületett betegsége is, szülei korán meghaltak. Nem volt neki senkije. Csak én.

Arra gondoltam valami nagy baj van, miért nem jelentkezik? Megkértem másnap egy haverját, hogy segítsen megkeresni. Elmentünk, rá 4 órára meglett. Egy kocsmában ült lerészegedve egyedül. Hazavittük, én meg kértem a haverját jöjjön el velem valahova meginni valamit, mert k vagyok készülve.

Beültünk egy helyre, majd megittunk egy két italt, erre kinyögi a "haverja", hogy jobb ha ott hagyom végleg a párom. Kértem, hogy mondja el miért gondolja így (bár én is tudtam, hogy haldoklik a kapcsolatunk). Erre elmesélte, hogy az én drága párom előző este (amikor úgy nagyon kerestem) night klubba volt. Ez a srác is ott volt vele, meg még páran. És megcsalt. Majdnem leestem a székről. Utána még kiderült, hogy pár hónappal ezelőtt, a szomszédjával feküdt le. (aki megjegyzem nem egy szép látvány). És még mennyi minden lehet amiről nem tudok?

Én nagyon szerettem, szeretem még mindig. Nem tudom, hogy felejtsem el. Olyan nehéz Ő az első kapcsolatom. Valahol természetesen én is hibás vagyok, pl. mostanában a kelleténél idegesebb voltam, de őt próbáltam nem megbántani.

Az is még a probléma, hogy nagyon aggódom mi lesz vele, ha egyedül marad. Nincs neki senkije, és sajnos tényleg nagyon labilis ember. Nem szeretném, ha elhagyná magát.

Mit tegyek? (elnézést, ha nem érthető a levelem, de nagyon remegek, és ideges vagyok)


2010. jan. 26. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bűntudatból, embertársi szolidaritásból ne maradj senkivel. Lehetséges következményei? Erős érzelmi zsarolás, agresszió, további megcsalások, fenyegetések. Persze ha szakítasz vele, akkor is jön majd az "én úgyis öngyilkos leszek , ha nem vagy velem. ez addig fog tartani, míg nem talál egy újabb "áldozatot", aki megsajnálja szegény labilis idegrendszerével együtt.A megcsalások 90%ban a kiábrándultság a kapcsolatból a lényeg. Akkor meg?

2010. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg kiverni a fejedből,h szereted, ez a pasi nem érdemli meg. Megcsalt, nem is egyszer, nagyon nem szép dolog. Ha a haverjával jóba vagy kérd meg,h figyeljen oda rá és ha vmi baj van, szóljon Neked, de már csak haverként érdekeljen...
2010. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Oh drágám:( Annyira sajnálom ,de tényleg jobb ha ott hagyos.Nehéz az tény,de ne tartson vissza a sajnálat és a megszokás.Ahogy kivettem,még nagyon szereted,de ő már nem tovább lépett és igen nagy tahó ha még arra sem veszi a fáradtságot,h szakítson veled mielőtt megcsal:(


Tényleg sajnálom de szakíts.Én is most vagyok az első komoly kapcsolatomban( csak én már 21 éve ismerem ,7 éve vagyunk barátok és van egy lányunk), de mondtam,hogy ha ilyen van inkább hagyjon ott,minthogy meg akarjon csalni:(


Felejtsd el és lépj tovább...ne akarj saját magadnak rosszat:(

2010. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Már megkértem a haverját, hogy segítsen neki munkát szerezni, és ne hagyja, hogy elzülljön. Azt mondta, ne aggódjak.

De mégis annyira fáj!!! :(

2010. jan. 26. 09:57
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Szép dolog,hogy nem akarod magára hagyni,de ha megcsalt többszőr is akkor nem te vagy az,akire szüksége van. Bocsánat,hogy ezt mondom,de ha boldog lenne veled,akkor nem tünne el,nem feküdne le másokkal. Ha most albilis,akkor valyon mi lesz 30 év múlva. Nem tudod önmagától megmenteni. A végén még a saját életed is tönkre teszed. Ha night klubba csalt meg,már az is megalázó,hiszen ott nem csak úgy szimplán ismerkednek a lányok...
2010. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, szerelmes vagy, akkor úgyis vele fogsz maradni, de azért azon gondolkodj el, hogy nem azért vagy-e vele, mert sajnálod. Nyugodtan sajnálhatod a barátaidat, a haverokat, segíthetsz mindenkin, de a szerelem alapja nem lehet a sajnálat.
2010. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, kavarognak a fejemben a dolgok.

Egyik pillanatban úgy érzem, ennek így kellett történnie, és örülök, hogy "szingli" lettem, a másik pillanatba meg várom, hogy felhívjon. El kell felejtenem.. Csak az a kérdés hogy

2010. jan. 26. 10:13
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,hogy közhely,amit mondok,de arra,hogy elfelejtsd csak az idő képes. Anno jó pár éve nekem is sokan mondták ezt,mikor az első nagy szerelem elhagyott. És sajnos ez nem vígazstalja az embert. Arra kell koncentrálnod,hogy értékes ember vagy,aki boldog akar lenni. Ha most megnézem magam(boldog házasságban élek) és azt az menert,akiért anno annyit sírtam. Akkor hálát adok az égnek,hogy így történt,mert együtt soha nem lehettünk volna boldogok. Kitartás!
2010. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A menert, embert akart lenni csak gyorsan írtam.
2010. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek. Nehéz lesz elfelejtenem az biztos, de túl kell lennem rajta.

Minden szépet és jót Nektek!

2010. jan. 26. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!