Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kopaszok kigyurt agressziv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kopaszok kigyurt agressziv állatok de miért?

Figyelt kérdés
még egy nővel is agresszivak.Mire fel?Mert erősebbek az átlagnál?Tudnak ezek egyáltalán szeretni egy nőt?vagycsak a durvaság izgatja őket?
2009. aug. 4. 12:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nagyon sok kopasz, kigyúrt, kitetovált férfi ismerősöm van, és mind normális. Feleségük/barátnőjük/ gyerekeik vannak és boldogan élnek. Lehet, hogy csak te akadtál össze pont egy ilyen emberrel.
2009. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
45%

Nem mindegyik ilyen..

Persze általában a kopaszok képviselik a skinheadeket,akik köztudott agresszívabbak,csak a saját fejük után mennek,nemzetérzésük erős,nem tűrnek sok mindent,mondjuk a megalázást.De ha kilátogatsz mondjuk egy foci meccsre(pl.Újpest vagy Fradi)láthatsz egy csomó kopasz embert akik egész jófejek és sokan elítélik a nő verését.(igen-igen a foci szurkolók se állatok :) )

L

2009. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
ez csak divat, a kopasz fej teszi
2009. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%
Mert akinek nincs haja nem tudja hol hordani az eszét :D
2009. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
természetesen vannak rendesek!DE tényleg lehet,hogy csak én akadtam össze ilyen bunkókkal?!pl valaki velem tök bunkó volt,de a nőjét meg imádja,sose bántaná....ez hogy lehet?
2009. aug. 4. 13:10
 6/31 anonim ***** válasza:
Nemes egyszerűséggel, valamiért unszimpatikus voltál neki. Ha lett volna haja, akkor is bunkózott volna veled, lehet valami olyat csináltál, ami nagyon nem tetszett neki. Ez van, nem mindenki lesz kedves veled az életben.
2009. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
biztos unszimpatikus voltál neki, de ez előfordulhat hosszúhajú vékony szelíd emberekkel is, nem kell általánosítani
2009. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
45%
ez a legpontozósdi mekkora hülyeség. Grat,pontozzatok le mindenkit :D
2009. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
43%

Én is kopasz állat vagyok, mégsem vagyok agresszív (midnekivel)

Csak ha okot adnak rá.

Ez hülye kérdés.

Ezzel az erővel, a vállig érő hajú nők miért nem tudnak szeretni..DE EGYIK SEM! ez pont akkora hülyeség.Snekisem egyforma.

2009. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
a nők tudnak szeretni és ragaszkodni!az ilyen emberek nem.Volt már egy nagyon szép barátnőmmel is bunko egy kopasz.Ezek csak erősködni tudnak minden gyengébbel.pl neked volt már,hogy nem tudott a nő szeretni?vagy ezt csak ugy irtad?
2009. aug. 4. 14:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!