Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mi mozgat meg bennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi mozgat meg bennetek valamit? Ha agresszív a pasi, vagy ha szelíd, udvarias?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm mondta, hogy egyáltalán nem tetszett neki egy pasi, de egyszer verekedésbe keveredett, kiütött egy srácot, és ekkor "megnőtt" a szemében, azaz hirtelen jött vonzalmat kezdett iránta érezni.
2010. jún. 20. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ez így van.
2010. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én fickó vagyok, alapjáraton békés, de az utóbbi időben olyan vadállatot hoztak ki belőlem, hogy őszintén szólva a lány fickóját porig aláztam, meg is ütöttem... Nem érezném a lány felől a vonzalmat, sajnos.
2010. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak épp fél tőlem. :D
2010. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Engem félelemmel tölt el, ha egy pasi agresszív. Viszont fontos, ha olyan a szituáció, meg tudjon védeni. Akkor mozgat meg, ha értelmes , lehet vele bármiről beszélgetni.
2010. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12:56 - Jó, de Te 15 éves vagy...
2010. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez egyáltalán nem imponálna, én azt szeretem ha egy srác rendes, figyelmes, jószívű és érzékeny, és csúnya szavak nélkül, normálisan is el tudja intézni ha nézeteltérése támadt. Ismerek ilyet!
2010. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

13:00

Adj még hozzá 11 évet. Inkább a te értelmi felfogásoddal van baj.

2010. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14:35 - Akkor meg már túl nyugodt vagy egy kis eksönhöz.
2010. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Érdekes, mostanában fellendültek ezek a kérdések, és általában a nőknek sosem a rendes hapsi kell, hanem aki leszarja őket, flegmán viselkedik és nem az, aki igazán tudná szeretni, hanem az a fajta, aki az első adandó alkalommal betenné a f@rkát egy másik nőbe, teszem-azt a csaja legjobb barátnőjét is meghágná.
2010. jún. 20. 16:33
 10/15 anonim ***** válasza:

udvarias, de legyen benne tűz.

a verekedést nem preferálom.

L/17

2010. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!