Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy 27 éves nőként vonzódni kezdtem egy 17 éves sárchoz?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem jöttek be a velem egykorú pasik sem, mindig az idősebbekre buktam, de ez a srác nagyon tetszik. Gondolom ha kölcsönös, akkor se lenne okos ötlet ebbe belemenni, ugye?
2012. okt. 2. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

És emiatt fogyni akarsz?

Amúgy hogy ne lehetne?

Ha kölcsönös, akkor szerintem rendben van.

2012. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most lehet hogy egymásra találtatok de mikor te 40 leszel ő cask 30 ő még egy "fiatal" nőt akar de te akkor már egy rendes begbízható társra vágysz majd.
2012. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért nem kell fogyókúrázni. Ha nem kölcsönös, akkor sem lesz sokkal nagyobb esélyed, ha fogysz.

Ha meg kölcsönös, akkor úgy tetszel neki, ahogy vagy.

Nekem fordítva volt, mindig fiatalabbakkal voltma, azután megtetszett egy 10 évvel idősebb.:)))

36L

2012. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kettes! nem minden ember ilyen! Amúgy meg lehet belőle valami, nem is olyan kevés! Ráadásul sok nő 40 évesen is jól néz ki!
2012. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Véletlen volt a rossz kategória:)
2012. okt. 2. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönös, akkor miért ne? Én megbolondulnék, ha egy 27 éves nő belémhabarodna :)
2012. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!