Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből valami? (munkahely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? (munkahelyi kapcsolat) A többi lent.

Figyelt kérdés
Két napja dolgozom a munkahelyemen,és megtetszett egy pasi már az első nap. Ő akkor ügyet sem vetett rám,de másnap (vagyis ma) odajött hozzám beszélgetni többször is,és sokszor észrevettem,hogy néz,amikor elsuhan mellettem.Nem tudom komolyan vegyem-e,mert lehet,hogy csak haverkodik. Szerintetek mi lehet ebből? Figyeltem,hogy másokkal hogy viselkedik,láttam,hogy mindenkivel jó fej,de úgy tűnik,mintha nekem kicsit nagyobb figyelmet szentelne,mint másoknak. Akkor ez alapján van valami remény?
2012. okt. 2. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Alap: házinyúlra nem lövünk.
2012. okt. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Ne piszkíts a saját fészkedbe, mert nem lesz jó vége.


A pasi meg egyébként valszeg csak segíteni akar, mert új vagy.

2012. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: Nem ez lenne ez első "házinyúl" az életemben :DDD
2012. okt. 2. 17:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez volt a második napod, és ő nyitott feléd, szerintem ez kezdetnek jó, de hogy lesz-e belőle valami, azt ennyiből nem lehet megmondani.
2012. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Onmagaban nem hiszem, hogy baj lenne azzal, hogy munkatarsak kozott legyen tobb is munkakapcsolatnal, ha a felek kepesek eretten es intelligensen kezelni a helyzetet.


Viszont meg alig melegedtel meg az uj helyen es mar rogton ilyesmin gondolkozol?!

Adj meg magadnak is, meg a kollegadnak is egy kis idot, elobb illeszkedj be, ismerkedj a hellyel, a munkaval, a kollegakkal, aztan majd kesobb kiderul, hogy ezzel a ferfival kolcsonos lesz-e a szimpaita koztetek!

2012. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elhiheted nekem,hogy nem az a szándék vezérelt,hogy pasit fogjak magamnak a munkahelyemen,sőt nem is igazán fordul elő velem,hogy valaki első látásra megtetszik,tehát ez csak úgy jött! Amúgy a meló csak ideiglenes,határozott idejű szerződéssel,tehát nagyon nem kell strapálnom magam a beilleszkedéssel. De azért kösz a tanácsot,próbálok viselkedni,de igazából ma azt vettem észre,hogy ő foglalkozott velem többet,mint én vele...
2012. okt. 2. 19:45
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy volt egyszer egy elég "komoly" munkahelyi kapcsolatom,a kollégák tudták,de a főnök nem,de egyszer egy szép napon a pasim úgy döntött,hogy elmondja a főnöknek is...Ekkor a főnök csak annyit mondott,hogy :sejtettem:D,és jót röhögött. De amúgy a főnököm azon csodálkozott volna,hogyha nem szedek fel valakit valamelyik cégesbulin.Akkoriban elég szeleburdi voltam :) Igaz,a többség csak kaland volt,de ez az egy hosszúra sikeredett. De aztán szakítottam a pasival később,mert hülye természete volt,és ezután valóban nem volt olyan jó dolog bejárni dolgozni,mert a kíváncsiskodó kollégák mindig kérdezősködtek. Mondjuk,így utólag,ha visszagondolok a dologra,legalább színt hoztam az életükbe,volt miről pletykálni...de amúgy kicsit szégyellem...máskor inkább inkognitóban maradnék.
2012. okt. 3. 13:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is szerencsesebb az ilyen dolgokat diszkreten es ovatosan kezelni, foleg addig, amig nem latszik, hogy komoly kapcsolat lesz-e majd belole.


Nekem is vannak nagyon kellemetlen emlekeim a munkahelyi romancokkal kapcsolatban, ugyhogy en az ilyen szituaciokhoz fokozottabb fenntartassal es ovatosaggal allok hozza, ezert is adok masoknak is hasonlo tanacsot.

De ez persze csak az en peldam, masok biztosan mashogy latjak es kezelik az ilyen helyzeteket es kevesbe gondoljak ugy, hogy ovatoskodni kellene.

2012. okt. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyetértek,én sem szeretnék feltűnést kelteni,már azért pár évvel idősebb vagyok az előző kapcsolatomhoz képest,és már másképp gondolkodom,nem szeretném,ha kidumálnának a munkatársak. Ma nem láttam a pasit,csak messziről,mert máshová osztották be a melóhelyen,vmi gépen dolgozott,állítólag ott lesz a héten,mert sürgős meló van,és ott máskor tartják a szünetet is,ígyhát legközelebb hétfőn tudunk csevegni. Hazafele pedig az ellenkező irányba jár,és a többi pasival megy egyszerre,úgyhogy akció elnapolva :) De nem baj,mert annál jobban fogja várni a találkozást,ha tényleg akar valamit,ha pedig nem,akkor nem ennyi :) azt majd úgyis észre fogom venni :)
2012. okt. 3. 16:15
 10/12 A kérdező kommentje:
ha valakit érdekelne a sztori vége: Igen,összejöttem a sráccal,tehát nem véletlenül legyeskedett körülöttem. Volt 2 hét "hatásszünet" azaz nem tudtunk találkozni,mert őt áthelyezték egy másik helyre,de miután visszakerült,aznap reggel szinte a nyakamba ugrott,látszott rajta,hogy nagyon várta a találkozást! :) Én is szenvedtem,és vártam,hogy visszajöjjön,hát ez teljesült,és most tök jól vagyunk! :)
2012. nov. 6. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!