Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem/szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem/szerelmes belém?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és már úgy egy éve az van ,hogy majdnem az egész osztály azt mondja ,hogy az oszt.társam szerelmes belém ,de én nem tom mit higgyek.Nekem nem tetszik és szerintem inkább csak egy jófej barát ,de az összes barátnőm azt mondja ,hogy nyomul rám meg ilyenek ,például tavaly: télen megölelt(pedig ő nem az a fajta srác aki mindenkit csak úgy ölelget , persze lehet baráti is csak hát...........),meg amikor hosszabb időre összevesztem a barátnőmmel akkor végig velem volt pedig emlékszem akkor olyan depis voltam hogy, nemcsak ,hogy sohasem mosolyogtam (pedig vicces) ,de néha-néha szólaltam csak meg és végig ő beszélt (persze idén már másképp van, kijöttem a depiből:);még most is piszkál meg néha rajtam lóg (nem zavar)van amior még jó is:). Barátnőm és ő (mivel mindketten kockák)is sokszor együtt lógnak(rajtunk kivűl nem nagyon lóg más lánnyal a suliban), de a barátnőm szerint az ellentétek vonzzák egymást.És ő bizti benne ,hogy szerelmes belém ,mert hogy velem másképp (és néha félre érthetően ) viselkedik mint, vele.Nem tudom mit higgyek.Szerintetek?

2012. okt. 2. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

mi lenne ha megkérdeznéd mit érez?

megmondanád neki,hogy következmények nélkül válaszolhat és nem mondod el senkinek

2012. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
húújjajj de még hogy!
2012. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!