Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom "szerelmes" Jessica...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom "szerelmes" Jessica Albába, mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés
Folyton róla áradozik, ő van a gépén háttérképnek, olyan filmeket néz, amiben szerepel stb. Engem ez már borzasztóan zavar, ráadásul én sem vagyok egy csúnya nő, mindenféle nagyképűség nélkül mondom. Sokat adok magamra, meg az adottságaim sem rosszak. Szerintetek ez nem beteges?
2012. szept. 30. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem feltétlenül beteges. Én is ezt csinálom a kedvenc színészeimmel, mondjuk nekem nincs pasim. De folyton Brad Pitt, meg Johnny Depp van kitéve háttérnek, ők vannak a szobám falán és láttam szinte az összes filmjeiket, valamint szívesen áradoznék róluk a barátaimnak, csak látom, hogy borzalmasan unják, így próbálom kerülni a témát. Csak magamban gondolkodom róluk.


De biztos vagyok abban, ha a pasim ezt tenné engem is nagyon zavarna...de hidd el ez nem szerelem, csak rajongás, amit előbb-utóbb megun. Mert nem tehet mást. Az a nő elérhetetlen. Remélem idejében rádöbben arra, hogy ott vagy Te neki, és éljen a valóságban, nem pedig ilyen álmokat kergessen.

2012. szept. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ.

Mondjuk ő már nem tini, 35 éves (én 25 vagyok) és így nekem ez elég sok.

2012. szept. 30. 10:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

35 évesen elég gyermeteg. Az én párom is megállapítja, ha filmen valami gyönyörű nőt látunk, de utána már nem foglalkozik vele.


Szerintem szólj rá, akár viccesen, hogy "hé, gyere le a felhőkből, itt vagyok én is...". Vagy szerezz egy pólót, írd rá, hogy "Jessica Alba" és várd abban. Hátha leesik neki, hogy barátnője is van.

Esetleg cseréld le a háttérképet a gépén egy közös fotótokra.

2012. szept. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én ugyanezt csinálom Kurt Cobainnel (lány vagyok:))

Ő a háttérképem, rengeteget hallgatom a számait, tudok mindent róla amit tudni lehet... Volt egy fellépésünk a barátommal, mikor csak úgy poénból meg mert úgy jött ki, közöltem, hogy nekem Kurt az életem szerelme, hát szegény barátomat jó sokáig cukkolták még vele (de bocsánatot kértem:). szóval nem tudom, ha ennyire zavar, akkor szólj neki, beszéljétek meg, de szerintem semmi gond nincs azzal, ha valaki rajong egy híres emberért. persze csak amíg tudatában van annak, hogy ez csak rajongás :)

2012. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát ez nem normális...remélhetöleg tényleg rádöbben hogy nem elérhetö a csaj számára,de te viszont ott vagy neki...
2012. szept. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ilyent ***** válasza:
100%
Egy biztos a párod nem fog vele megcsalni. És el sem hagy miatta.
2012. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

35 evesen itt tart?

En is rajongtam axl rose-ert...16 eves koromig.

2012. szept. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Axl Rose-ba én is szerelmes voltam, az a kis tipikus tini dolog, kb.én is 15-16 éves koromig. Most már nem érdekel úgy, szeretem a zenéit, hallgatom, de ennyi.. :-)
2012. szept. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tinikorban, és lányoknál normális. De ez egy felnőtt férfi, elég szánalmas.


Én nő vagyok, és sosem rajongtam híres pasikért. Ha láttam valakit egy filmben, persze, megjegyzem hogy jó pasi-e. de ennyi. Aztán el is felejtem. Sose volt kint egy kép sem a falamon. Azok a pasik jobban érdekelnek, akikkel közvetlen személyes kapcsolatom van. :)


Szóval ha nekem lenne egy pasim, aki ilyeneket művelne mint a tied, és biztos elkezdeném hanyagolni. Egy nő azt a férfit szereti, aki udvarol neki, és teszi a szépet, nem azt aki más után ácsingózik. Nekem ez nagyon unalmas lenne. Úgyhogy én nyíltan megmondanám neki, hogy nekem olyan pasi kell, aki értem rajong, és udvarol nekem, te meg ezt nem teszed, úgyhogy ez a kapcsolat nekem így unalmas. És elmennék bulizni.

2012. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Együttérzek veled, de az az igazság, hogy a barátoddal is :) Bár nekem nem Jessica a háttérképem meg semmi ilyesmi, 1xűen csak ő a kedvenc színésznőm.


De ha a pasidnál szted erről többről van szó, akkor miért nem beszélsz vele erről? Mármint arról hogy téged mennyire zavar hogy folyton egy halivúdi színésznővel kell "versenyezned a kegyeiért".


Vagy ez már megtörtént és semmi változás?

2012. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!