Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szexhiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a szexhiány miatt egy csomó emberrel megromlott a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Volt egy csomó nyitott kapcsolatom kedves lányokkal. De annyira be vagyok gerjedve, hogy egyenként az összesre rányomultam elég bunkó módon és most letiltottak, nem állnak szóba velem.


A baj csak az, hogy később ezeket a lányokat el szerettem volna hívni jobb bulikra, de mivel ellőttem az esélyeimet előre így egészen biztos, hogy ez kimarad.


Pedig ha nem próbálkoztam volna idő előtt eljöttek volna és talán még lehetett is volna akár velük valami. Akár.


2012. okt. 3. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Az már fél siker, hogy felismerted, hol cseszted el. Most már csak a következtetéseket vond le és akkor a továbbiakban nem lesz gond.
2012. okt. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most elhivod azokat a lányokat akiket a rosszabb bulikra tartogattál.
2012. okt. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!