Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Ciki, ha egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ciki, ha egy 18 éves fiú bökdös facebookon?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy mindketten 18 évesek vagytok. Meglátod, hogy megbökött. Mi a véleményed erről? Gyerekes?
2012. okt. 3. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Kapásból nulláról indul az illető....ha akar vmit legalább vegye a fáradtságot, hogy rámír...
2012. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Osztom egyest.

Vele egy szinten vannak az idegen zaklatók, akik bejelölnek szó nélkül.

Eleve nem fogok facebookon ismerkedni. Jó pasival sem.

2012. okt. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a ciki, hogy itt minden nap legalább 100 facebookos kérdés van! Akadjatok már le arról a sz@rról és építsetek normális emberi kapcsolatokat!
2012. okt. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A bökdösés minden életkorban kur­vára ciki és gyerekes. Ha akarok valamit, akkor írok, nem böködök.
2012. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Osztom a hármas véleményét és pacsit is kap érte.

Nevetséges és gyerekes dolog, ami a fészen történik.

A hús-vér kapcsolat az igazi. Barátok és társak csak a közvetlen kapcsolatban léteznek. A fész egy személytelen kapcsolat, ahol mindenki következmények nélkül tehet bármit. és a háttérből röhög a másikon. Teljesen elkorcsosult, és nem arra használják, amire igazából lehetne, vagy tervezték.

2012. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én azért nagyon örülök, hogy tudom tartani a kapcsolatot a barátaimmal akik sajnos nagyon messze élnek :/ Plusz a barátomat is itt ismertem meg akivel már 3 éve együtt vagyunk...úgyhogy lehet ezt normálisan is használni :)

23/L

2012. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Maga a facebook is elég ciki...
2012. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok. Totális gáz! A Bökdösés céltalan, gagyi és ha nem mered megszólítani, akkor meg alapból kapufa. De legjobb barátok még lehettek ;)
2012. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!