Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a nejemet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

61gabor kérdése:

Hogy vegyem rá a nejemet a többes szexre?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 11:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Ne vedd rá sehogy!


Esetleg beszélhetsz vele a témáról,hogy mutat e hajlandóságot,érdeklődést,de ezt is csak finoman.

Van akit egyáltalán nem érdekel ez a lehetőség,vagy azt fogja hinni nem szereted,nem jó vele a szex.

Ha nemet mond,ne erőltesd,mert csak ártasz vele,a kapcsolatnak.

2012. okt. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%
Mi ebben a kérdés? Te vagy az ura, Te mondod meg, hogy mi legyen és kész! Ha többes szexet akarsz, haza viszed a többit is és megmondod, hogy most gruppen lesz ...
2012. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

ma 11:33


De utálom az ilyen pasikat,akiknek a nőkkel nagy a szájuk,de amúgy meg semmire sem jók

Most ezt komolyan írtad?

Bújj el te férfiak szégyene,az igazi,normális pasik nyomába sem érsz.

Nem attól lesz valaki férfi,hogy orrba-szájba bacik,hanem hogy hogyan bánik egy nővel.

Se..fej.

2012. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Először egy pasit hívjatok harmadiknak. Hamar rákap az ízére, aztán legközelebb lehet plusz 2-3 pasi is.
2012. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
7%

"De utálom az ilyen pasikat,akiknek a nőkkel nagy a szájuk,de amúgy meg semmire sem jók "


:-D :-D :-D

Te honnan tudod egyébként, hogy én mire vagyok jó (még)? :-P

2012. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Űber bolond vagy, ha a nejedet felkínálod valakinek, vagy egy másik nőt viszel a kapcsolatba.

Aki ilyen annak el sem mondom, hogy mennyi minden veszélye van a házasságra, és 95%, hogy fel is bomlik a házasságod.

Te megérdemelnéd, de Ő nem!

2012. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az előző kijelentéseidből következtetett arra, hogy semmire sem vagy jó. Én is arra szavaznék, hogy egy semmi ember lehetsz.
2012. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%

Tényleg ennyi szemellenzős, prűd, csökött szexuális kultúrájú ember van ezen az oldalon? Akiknek fogalmuk sincs egy magasabb fokú szexualitásról és annak - ha az tényleg mindkét fél részéről az - kapcsolaterősítő hatásáról?


Gondolom aki itt fujjog, meg kritizál, az mind tudja, hogy miről beszél, mert kipróbálta, megtapasztalta, elvált miatta, stb. ... LOL


Arról mondj véleményt, amit ismersz :-P

2012. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ismerem az erkölcsöt, de neked úgy gondolom, hogy arról hiába beszélnék.
2012. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Te honnan tudod egyébként, hogy én mire vagyok jó (még)? :-P"


Van egy olyan megérzésem,hogy a bacogatáson kívül nem sokra!

Egyébként nem tudom,de nem is érdekel.

Prűd?

Idióta tudatlan unintelligens szexmániás csávó vagy,azt se tudod mit beszélsz?

A prűd az olyan ember,aki nem szeret a szexről beszélni,túlzottan szemérmes!

Viszont ha az asszonyt felajánljuk egy másik pasinak,vagy rávesszük (gondolom itt ez áll fenn)hogy egy másik nővel

együtt elégítsen ki minket,és erre valaki azt mondja,hogy nem szabad erőltetni,mert nem biztos hogy jó vége lesz,az nem egy prűd ember felfogása,te agyhalott!

2012. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!