Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő együtt járás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő együtt járás után tudom, hogy nem csak a szexre kellek neki?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt,még nem történt köztünk semmi,bár állandó téma a szex.

Nem akarom,hogy csak kellékként legyek neki.Honnan vagy miből tudhatom,hogy nemcsak azt akarja?

Egyébként még az a problémám,hogy nem is merek vele lefeküdni.(már nem vagyok szűz!) Nem voltam együtt sok pasival,és az exemmel sem volt az igazi a dolog,akivel a szüzességemet elveszítettem és félek,hogy nem leszek neki elég jó.Még a testemet is szégyenlem,mert az se épp tökéletes..

19L


2012. szept. 2. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

ha nem erősködik a szexel akkor nem csak azt akar.

Ha szeret akkor a testeddel,és az ügyességeddel sem lesz baj

2012. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez full hülyeség én a barátnőmmel 2 hét után feküdtem le először , Ő sem volt szűz előttem asszem 2 pasija volt. Ő szerintem érezte, hogy nem csak arra kell, mert szeretem. Ezt nem az idő dönti el szvsz
2012. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bízol a párodban, miért vagy vele? Nem értem az ilyen kérdéseket...
2012. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hanariko ***** válasza:
67%
Ez akkora baromság, hogy szégyelled magad. Ilyennek születtél (de gondolom nagyon ronda nem lehetsz) ez van! Fogadja el vagy mehet a sunyiba.
2012. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én soha nem csak szexet akarok attól, akivel megismerkedek, bár nincs problémám azzal, ha megtörténik.

Nálam már ott kezdődik, hogy az elejétől fogva beszélgetünk, figyelek rá, a szemébe nézek és nem a testét bámulom, nem "filmet nézni" hívom át, hanem sétálni, kávézni. Ha érdeklődik utánad, keres, akkor nincs miért aggódnod.

2012. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!