Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz rám ferde szemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz rám ferde szemmel?

Figyelt kérdés

Szabadidőmben besegítek egy ismerősömnek az adminisztrációban. Nem túl sűrűn, de ezáltal viszonylag sokat beszélünk, találkozunk. Ő egy negyvenes férfi, én egy 29 éves nő vagyok, mindketten családdal a hátunk mögött. A férfi nem kezdett ki velem, bár látom rajta, hogy tetszem neki, de nem az a fajta, aki ilyet tenne.

Viszont azt vettem észre, hogy a felesége az utóbbi időben furcsán néz rám, inkább kerüli a köszönést is, ha lehetséges, pedig azelőtt nem volt ilyenre példa. Régebben néha még el is beszélgettünk, ha összefutottunk valahol. Most mit tehetnék? A munkára szükségem van!


2012. okt. 4. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
mert ázsiai
2012. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó, te pihent agyú...
2012. okt. 4. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném a nőtől. Persze finoman, és teljesen ártatlanul(hiszen nem is történt semmi), hogy miért kerül téged mostanában, úgy veszed észre, hogy valami baja van és hogy tán tettél valami rosszat?! Nem biztos, hogy válaszolni fog rá, de lehet megnyugszik egy kicsit, hogy tényleg nincsen semmi köztetek ha már így rákérdeztél a bajára.
2012. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ennyire meg nem vagyunk jóban, régebben is általános dolgokról beszéltünk csak, és félek, hogy ha rákérdezek, az még gyanúsabb lesz neki... talán észrevett valamit a férjén, amit mondjuk én látok rajta? Gondolom ő mindenkinél jobban ismeri...
2012. okt. 4. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!