Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy emiatt megsértő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy emiatt megsértődtem a csajra?

Figyelt kérdés

Elhívtam moziba egy lányt,de azt mondta most neki nem jó.Mondtam,hogy én jövő héten érek rá,erre ő azt mondta,hogy majd mehetünk ha lesz kedve.Szerintem ez elég flegma és sértő...szerintetek is?

Amúgy jó barátok vagyunk,ezért nem értem mi baja.Illetve azt tudja,hogy csak barátkozás céljából hívok lányokat moziba.Ez lehet a baja,hogy csak baráti találkozás az egész,nem randi? Néha mutatott érdeklődést irántam,de néha mintha semmibe venne..16/F-15/L



2012. okt. 4. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igen akar tőled semmit mellesleg lehet erőltetted a mozit neki és ezért válaszolt flegmán! Megértelek, hogy besérültél rá de igazából csak rosszul esett és olyan lekezelő volt veled. 24F
2012. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem erőltettem,egyszer kérdezdtem,hogy megyünk-e.Ő is tudja,hogy csak baràtkozni akarok..
2012. okt. 4. 17:00
 3/4 wap93 ***** válasza:
Lehet az a baja hogy minden lányt elhivsz moziba és nem akar csak ez egyik mozis leánykád lenni
2012. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az is lehet hogy nincs pénze és nem akarta ezt nyíltan megmondani mert gáz, és azt sem akarja hogy te hívd meg mert az is az számára ha nem jártok XD én is szoktam néha mondani hogy: őőő most nem megyek bulizni mert nincs kedvem (pénzem)

amúgy meg 15 éves lánynál ne csodálkozz semmin kicsik még azok...

2013. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!