Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy egy kicsit megsértődtem, és talán féltékeny is vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik és elvileg én is neki. Beszéltünk erről és sajnos olyat mondtam, amitől szerintem megsértődött. Azóta nem is keresett, és én se tudtam elérni. Ez volt majdnem 2 hete. A héten megismerkedett az öcsémmel (nem együtt lakunk) és azóta többször is találkoztak, ami nem is zavar. Viszont nekem a srác azt mondta, hogy csak később jön haza, mert nyaral és akkor így tudtam meg, hogy már rég itthon van. Ma meg elmentek egy buliba és öcsém tudja, hogy nagyon is kedvelem, de nem is hívott engem, én meg csak nem fogom neki mondani, hogy na akkor most én is megyek vele. És a sráccal megbeszéltük, hogy amint hazajön találkozunk.

Normális dolog, hogy egy kicsit megsértődtem a srácra és öcsémre is? És az, hogy féltékeny vagyok az öcsémre, amiért olyan sokat lóg vele?

Értelmes válaszokat kérnék, köszönöm.

16/L


2012. aug. 17. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,normális.
2012. aug. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha Te sértetted meg előbb akkor nem teljesen jogos a sértődöttséged a srác felé,de az öcsédre megsértődhetsz főleg,hogy tudja,tetszik neked.
2012. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!