Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akik jól néznek ki, to...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik jól néznek ki, to hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Tudom hogy itt nem csak olyan srácok vannak akik véznák, egy bnőjük se volt, bénábbaknak érzik magukat, hanem izmosak tudják hogy helyesek, ezért bunkóbbak, és sok csajuk volt és megtehetik hogy váálogatnak, és igazán népszerűek a lányok között.

Csak mert gyakorin én is belebotlottam egy ilyen srácba neten dumáltunk, és szerintem megjátszotta magát, mert hirtelen nem foglalkozott velem..de az összes olyan srác aki külsőre tetszik leszar engem.. de én a belsőt is nézem, csak pl volt egy srác aki helyes volt, 'menőbb' és talizni hívott és látta rajta hogy érdeklődök iránta, én is írtam rá, és nyaralni voltam és úgy volt hogy utána tali, de aztán le se szart..mindig ez van hogy utána átnéznek rajtam, pedig nem vagyok pattanásos, kövér sem olyan csúnya lány..mi lehet a baj? Vagy azért állnak odébb mert én is érdeklődök? Mert akikre nem írok azok pont rám írnak..nemtom hogy hogy van ez de nem akarom nagyképű sráccal járni, de a külső és belső is fontos..

vagy miért vagytok ilyenek??

16L


2012. okt. 4. 20:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

kort is írjatok hogy nektek milyen lányok tetszenek és hogyan viselkedtek velük mi alapján választotok bnőt.

16-19 fiúk válaszát várom elsősorban

2012. okt. 4. 20:34
 2/21 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért
2012. okt. 4. 20:35
 3/21 anonim ***** válasza:
Biztos nem tetszenek azok a tulajdonságaid, amik csak a beszélgetések során derülnek ki.
2012. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Mókusgyilkos ***** válasza:
tök m1 milyen a csávó :) azért áll odébb mert nem vagy érdekes a számára, ennyi.
2012. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én is ilyen bunkó vagyok(legyen ez bármennyire is hihető itt :/ )

Ha valakibe igazán szerelmes lennék nem így foglalkoznék vele(eddig még nem történt meg)

Nem igazán vagyok arra képes,amire a mai kamasz fiúk főleg,hogy folyton a lány után lohol és szívecskéket küld neki facebookon.Valahogy nem megy a lejjebb adás IQ-ban.

Ritkán sodor az élet össze intelligens és nem ribizli csajjal.

Jó tanács,ne tukmáld magad másra,ne légy szerelem kuncsorgó>>az ilyenek mások hülyéi.

2012. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Amúgy meg 19/f
2012. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Csirke666 válasza:

Én azt szeretem ha 1 lányt nehezebb "megkapni" mint a többieket és este amikor csak igy gondolkozom persze hogy az jut eszembe akin látom hogy tetszem neki de mégsem mutatja annyira és látszik rajt hogy kell érte harcolni.. Már bocs hogy személyeskedem de hozzád csak akkor fog odamenni az a srác ha az a másik mindig visszautasítja és kell aki megvigasztalja és ujra önbizalmat ad..


17/f

2012. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ilyen bunkó.Van aki azt hiszi ezt megteheti.

Én azért bejövök a csajoknak.De nem igen használom ki.Nem is vagyok bunkó.

Viszont akik ezt csinálják.Így élik ki magukat.Szinte azt kapják meg akik akarnak.Így nincs gondjuk a dugással.Tehát akkor minek legyenek jók?

Sokat kell ám beszélgetni az emberekkel,hogy igazán kiismerd.Neked is ezt ajánlom.

19F

2012. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Külső alapján választok barátnőt ha csak nem ismerem már jó ideje,de ezzel mindenki így van kár tagadni bárkinek is.

Ami taszít:

-ha 2 hét után arról beszél,hogy ő asztalon szereti(persze nem lököm el ettől,de nem is veszem komolyan magyarán csak arra jó)

-buta,trágár(gyakori),tini agy

-körte alak

-benne van a vonó négyes

2012. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszi a véleményeket, még jöhetnek! nem vagyok ribi, vagy olyan rámászós..
2012. okt. 4. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!