Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok, ti mit csináltok ha...

Lányok, ti mit csináltok ha egy társaságban vagytok, és ott ül az asztalnál még pár másik lány, akik sokkal jobban néznek ki nálatok?

Figyelt kérdés

Lehet így még valahogy érvényesülni? Én ilyenkor mindig nagyon elnyomva érzem magam..

Válaszolni normálisan is lehet :)


2010. ápr. 29. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőim mindig sokkal szebbek voltak nálam.Nekem viszont eszem van és humorom.És nagyon nem éretettem,és nagyon kellemetlen volt,mikor a szép barátnők fiúi egy idő (nem is sok idő)után velem akartak járni.És csak azért nem jártam velük,mert tiszteltem a barátnőimet.Azóta eltelt egy pár év és rájöttem,hogy a szépség nem minden:-))És főleg múlandó.
2010. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezek szerint mindig volt önbizalmad?
2010. ápr. 29. 16:55
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem volt,mert mindig éreztették,hogy ők sokkal szebbek.Én természetes,közvetlen ,érdeklődő,megértő voltam,de mindenről volt véleményem és lehetett velem beszélgetni.

Értsd meg,hogy a szépség nem minden,a kisugárzás számít.

2010. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, értem. Csak nem tudom elképzelni, hogy valakinek nincs önbizalma és mégis közvetlen és érdeklődő. De akkor ok. :) És köszi a választ!
2010. ápr. 29. 19:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz ezt megmagyarázni.Biztos hogy volt önbizalmam, de nem azért mert szép voltam.Csupán átlag,átlag öltözködéssel,sosem kihívó.Hanem azért,mert nagyon hamar rájöttem,hogy egy tartós kapcsolathoz a szépség kevés.A kedvesség,az ész,a humor fontosabb.Sosem játszottam meg magam.Mindig őszinte voltam,és valahogy a normálisabb fiúk ezt észrevették.Főleg a kicsit idősebbek.De valóban nehéz ilyen barátnők között érvényesülni,mert egy bizonyos korig a fiúkat csak az érdekli,hogy hány nőt döntenek meg.Na ebben én sosem voltam partner.
2010. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 haggyámán ***** válasza:

Én inkább a visszafogottabb lányokat kedvelem, akikkel el lehet beszélgetni bármiről. Nem szeretem akik el vannak szállva maguktól. Add magad, és ne érdekeljen olyan fiú, aki csak amiatt nem beszél veled, mert te nem vagy olyan szép mint te.


18/F

2010. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, a szepseg onmagaban nem eleg. Ok, jo ha van... DE a kisugarzas szamit. En nem vagyok szep, bar csunya se. Teljesen atlagos vagyok. Viszont azt hiszem, szeretnek a kozelemben lenni az emberek. Ez lehet a kisugarzas :)

De hozzateszem, tarsasagban nekem is van komplexusom, ha en vagyok a legcsunyabb :). De csak akkor, ha velem van a baratom. Szerintem feltekeny vagyok, csak ezt meg magamnak sem vallottam be.. Persze ezt a kis feltekenyseget lerendezem magamban, es soha nincs latszatja, csak kicsit elszomorodom :( de azt is akkor, amikor mar nem lat senki.

2010. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

olyan nicns hogy jobban nézzen ki nálam :D

najó,van,de akkor azért,mert teljesen más az egész lány. engem nem érdekel, mivel az a pasi,aki őt szólítja le,annak nyilván amúgy sem vagyok az esete.és valószínű ő sem nekem

2010. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
örülök,h sorstársa akadtam én ilyenkor őket nézem irigyelve és el vagyok merülve abba,h én miért nem lehetek ilyen szerncszés?????:((:((:((
2010. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én alapvetően "nagydumáscsaj" vagyok, de gyakran kerülök ilyen helyzetbe. ilyenkor pillanatok alatt elszáll az önbizalmam. általában csöndben vagyok és az első adandó alkalommal elslisszolok onnan :)
2010. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!