Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érez irántam valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
1 éve ismertem meg, ő 33 éves (én 20), konkrétan még nem mondtuk ki soha, hogy együtt vagyunk, de most ötödszörre, hogy megtaláltuk egymást, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Viszont mindig azt hangoztatta, hogy nem vagyunk egy hullámhosszon, de én valahogy úgy érzem, hogy fél ettől az egésztől, mert mégiscsak van köztünk egy "kis" korkülönbség. Viszont mikor találkozunk, együtt vagyunk, akkor nagyon aranyos, normális. Pl mondta, hogy töltsem nála a hétvégét, (menjünk moziba, dunapartra, főzzünk, stb..) ezért nem tartom valószínűnek, hogy csak arra menne, mert akkor nem lennénk leragadva már 1 éve egymásnál. Vélemény?
2012. okt. 4. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

ötödször, tehát 20 alatt, tini korban kezdett ki veled, hát én az ilyen pasikat nagyon gáznak tartom, szánalmasnak

szexre jó vagy neki, de kapcsolatra éretlennek tart

2012. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem tud mit kezdeni a saját korosztályával, gyenge jellemű, én kerülném a helyedben.
2012. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy nekem is volt egy élettársam, aki 15 évvel volt fiatalabb nálam. 18 éves korában ismertem meg. Tízegynéhány évig voltunk együtt. Egy közös gyermekünk van. Semmi különösebb gond nem volt az együttéléssel, mégsem volt az igazi. Váltanom kellett, mert kitört rajtam a depresszió. Aztán később megtaláltam az igazi társam, aki véletlenül éppen velem egykorú. Azóta boldogan élünk az új társammal, míg meg nem halunk.

Más különösebb véleményem nincs.

2012. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!