Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelent valamit? Többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit? Többet érez irántam?

Figyelt kérdés
a legjobb fiúbarátom , akivel mindent megosztok , sokak szerint össze vagyunk nőve.Eddig nem nagyon gondolkoztam rajta ,hogy vajon többet érezhet -e barátságnál, de mostanában egyre több olyan célzása van , és egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Múltkor megkérdezték tőle ,hogy "Miért nincs barátnőd egy éve , te állandóan csajoztál" és azt mondta mosolyogva hogy mellettem nincs ideje barátnőre és szüksége sincs rá.Mások állítása szerint ő velem sokkal elnézőbb mint másokkal és sokkal közelebb enged magához mint másokat.Egyébként nem nagyon szokta kimutatni mások felé az érzelmeit , velem sem nagyon érezteti hogy szeret(mint barátot) , de amikor megkérdeztem ,hogy szeret e (barátilag) akkor azt mondta ,hogy "ha nem szeretnélek akkor nem lennék veled egész nap és nem várnék rád órákat amíg végzel suliban" . Szerintetek ez jelent valamit??? Többet érez irántam?? 15/L
2012. jún. 26. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár...
2012. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,h a barátságnál többet érez irántad,ha tényleg olyan jó barátok vagytok akkor bármit meg tudtok beszélni.A helyedben én rákérdeznék. :)
2012. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát gondolom ő is 15 éves ugyhogy most van abba a korba hogy foglalkozzon a szex-el meg egyébként mire számitasz ha egyszer tényleg állandoan együttvagytok?? :D Ebböl kérdésböl kiindulva egyébként is le a kalappal h elvisel téged, cserébe nyugodtan megengedhetnéd h néha egyszer megjárassa az egyszemü kobrát :DD mit árt az hébe-hóba? élveznétek mind2en...
2012. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 éves
2012. jún. 26. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy többet érez, garantálom. :)
2012. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!