Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexualitással mindent el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexualitással mindent el lehet adni? (link)

Figyelt kérdés

[link]


pl ez az albumborító.nem értem,minek oda 1 csaj+a segge...mért nem seggtől felfelé fotózták?



2012. okt. 4. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hahó! Üdvözöllek a modern újkorban!
2012. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
oké,de ma már minden zenekar ezt csinálnja???
2012. okt. 4. 22:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Akik a mainstreamben nyomják szinte mind, jó példa a rammstein, botrányos amit csinált.
2012. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát és ez még egy light-osabb szexuális tartalommal bír...
2012. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de ennek mi a frász értelme van??nem vágom.nem lesz attól jobb a zene
2012. okt. 4. 22:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy autó sem lesz jobb ha lenge öltözetű nők állnak mellette.
2012. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

ellenben könnyebben szemet szúr.

itt is ez a cél.

meg hát dekoratív.

ez van a szex a legjobb reklám.

2012. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy zenénél felesleges, de filmnél kifejezetten jó marketingfogás, én van , hogy csak azért nézek meg filmeket mert jó csajok vannak benne :D
2012. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én se értek ezzel egyet,de nem is értem ebbe mi a szexualitás.Egy teljesen átlag farmerban egy átlag ribi akinek az átlag segge is benne van a képben.Kimész az utcára és nem telik el úgy fél perc,hogy ne látnál hasonlót.Azért szerintem ennél több kell,hogy azt lehessen mondani,hogy a szexualitással akarják eladni magukat.
2012. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
na,igen de te is mondod,h zenénél felesleges.nemtom,mire számítottak,mikor megcsinálták ezt az albumborítót.tök gáz
2012. okt. 4. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!