Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok izgat Titeket a fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok izgat Titeket a fiúk, vagy lányok masztija, vagy zuhanyzása?

Figyelt kérdés
Köszi, ha írtok kort is :-)

2012. okt. 5. 11:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha a pasi mellett lehetek,akk beszállok a masztiba,de hogy ne érhessek hozzá ....az nem tetszene.:)
2012. okt. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Általában a nők nem vizuálisak, így felőlem cigánykereket is hányhatna a zuhany alatt akármelyik "etalon" híresség, maximum röhögnék, de ez nem izgató.

2012. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

14. cigánykerék kivitelezhetetlen, de kézenállást én már csináltam zuhany alatt :D talán fejenállást is, de arra nem emlékszem már biztosan.

F

2012. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

OMFG? :D


Én csak abszurd példaként hoztam fel, de ha már szóba került kérlek mondd el:


Milyen indíttatásból áll valaki kézen vagy fejen a zuhany alatt? :DDD

2012. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14. etalon híresség sem vagyok, és ha még a cigánykerék se hatna meg, egy vacak kézenállás még úgy se, szóval csak hidegen hagy téged úgyis :D

volt egy időszakom, amikor nagyon szerettem kézen- és fejen állni (bár még most is szeretek) és ahol csak tudtam megpróbáltam, pl. fejenállást liftben, fürdőkádban víz alatt, éppen csak az erkélyen nem. kézenállást pl. zuhany alatt vagy ház falánál (sötétben).

(nem tudom ez mennyire tartozott ide meg nem is ez volt a kérdés, bocsi :$ csak ha már így belekérdeztek...)

F

2012. okt. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
igen 19/l
2012. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!