Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a velem versengőket?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit zavart, hogy én vagyok a figyelem középpoontjában, én kavartam a legtöbb lánnyal, én vagyok a legdominánsabb, és bár nagyon sokáig szunnyadó vulkánként várt, többször hátbaszúrt amikor olyan helyzetbe került.


Mindenkivel ismerkedik, mindenhova meghivatja magát,

Rosszindulatú pletykákat terjeszt rólam a hátam mögött.

Ha valakivel jóban vagyok rögtön megkeresi és elintézi, hogy ne legyek.


Én egy lazább típusú ember vagyok, nem szoktam erőltetni a dolgokat, kinőttem ebből (22F) de ilyenekre nem készültem fel. Konkrétan ő azt akarja, hogy közösítsenek ki a többiek, és attól félek addig addig vergődik amíg tényleg el nem éri.


Felhozok egy ilyen hátbaszúrós példát. Akart egy kis sütögetést az erdőben és nekem ugye volt egy évfolyamcsoportom amiben én voltam az admin. Mondom ja ez egy jó építő ötlet, megadom neki az admin jogot, így ő is építheti a csoportot.


Első lépése az volt, hogy az én jogomat levette. Azonnal átmentem hozzá, egy cigi mellett megbeszéltük a dolgokat, a lányokra fogta. Végül felhívott a lányokhoz, hogy beszéljem meg velük (szándékosan hozott kellemetlen helyzetbe, ami amúgy nem lett túl kellemetlen :)) mert uraltam a dolgokat) majd ott még be is vallotta 2-3 lány előtt, hogy ő törölt le a csoportból, mintha ő lenne a jani.


Végülis visszavett de én azonnal elvettem az admin jogát, mert aki egyszer ezt megcsinálja velem az máskor is meg fogja.


Végülis elmentem a sütögetésére, de amikor csak 4-en maradtak a haverjaival meg én (gondoltam tök jó alkalom a csendes békülésre) egyszer csak elkezdett kötekedni egy srác, aztán ahelyett, hogy békített volna ő is alátámasztotta amiket mond. Végül ott hagytak és én oltottam el egyedül az erdő közepén a tüzet a sötétben és úgy botorkáltam haza.


Nem tudom még milyen lépésekre számíthatok. Sokan nem foglalkoznak ezzel az emberrel, viszont sokan adnak a véleményére....


Azon is elgondolkoztam hogy konkrétan kitiltom a csoportomból, csak hogy ne vergődhessen ott. Ha valamit szervezni akar oldja meg a csoportom nélkül.


De lehet jobb lenne leszarni.

Ti mit kezdenétek egy ilyen emberrel???


2012. okt. 5. 15:09
 1/9 A kérdező kommentje:
arra amúgy k*rva büszke lehet, hogy a jóhiszeműségemmel visszaélve át*úrt a facebookon és ezzel dicsekszik a lányoknak....
2012. okt. 5. 15:11
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyébként igyekszem visszafogott, nyugodt lenni, higgadt, igazságos, átgondolt döntéseket hozni úgy kollektive, és az ő esetében is. De ha mint egy őrült viking hetente hátba támad valami aljas dologgal, közben a hátam mögött folyamatosan fúrja a becsületemet.... szóval így nehéz higgadtnak maradni.
2012. okt. 5. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
vedd semmibe
2012. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom egyáltalán miért akarsz vele barátkozni. Vágd ki onnan és szakíts meg vele minden kapcsolatot. Kit érdekel a magyarázata? Pápá, aztán hisztizzen magában. És kit érdekel ki ad a véleményére? Majd nem fognak, ha téged is megismernek.
2012. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne állj szóba vele.

Amúgy lenyúltad a barátnőjét, vagy csak komplett elmebeteg? utóbbi esetben előbb utóbb mások is megismerik

2012. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Volt egy két lány aki tetszik neki és én tettem meg az első lépéseket, szerintem ez zavarja. A figyelem még mindig rám összpontosul, én úgy érzem. Inkább egy kis komplexusa van. Pl többször említette hogy össze akarja hozni az egész évfolyamot, hogy úgy nagyon összeálljon ez a nagy csapat. Nem tudom milyen suliba járt, de 90-ember sosem fog együtt bandázni, ebbe bele kell törődni. Nem történhet minden mindenhol és egyszerre. Több milliárd vagy még annál is több ilyen társaság és társulás van a világon, ennek több mint a harmada valószínűleg boldogabb és jobb mint az itteni csapat vagy ami lehetne belőle. A srác képtelen ezt felfogni és egyszerre mindenhol mindent akar, ráadásul azzal próbál kitűnni, hogy eltapossa azokat akik csendesek és figyelnek rájuk, várnak a többiek.


Olyan ez mintha mindenki várna egy gyümölcsös tál előtt az alkalomra, hogy vehessen valamit, ő meg mint valami majom odavetné magát és böfögve felhabzsolná az egészet.

2012. okt. 5. 15:26
 7/9 A kérdező kommentje:
Esetleg úgy, hogy azokat, akik leginkább az útjában állnak először félrelöki, hogy odaférjen a tálhoz.
2012. okt. 5. 15:27
 8/9 A kérdező kommentje:
Sokan elkerülik amúgy.
2012. okt. 5. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek komplexusosak.
2012. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!