Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a rosszindulat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a rosszindulatú negatív kritikát?

Figyelt kérdés
Teljesen össze tud törni, pedig általában magamtól is rájövök, ha valamit rosszul csinálok.
2012. szept. 29. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha rosszindulatú, akkor engedd el a füled mellett. Csak a jóindualtúakat vedd figyelembe, csak azok őszinték.


24/N

2012. szept. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát vagy a második lehetőség ha simán visszaoltasz. :) Vagy nevetsz a dolgon. Ez a nehezebb :/
2012. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nehéz elengedni...
2012. szept. 29. 13:08
 4/9 anonim válasza:
fogyj le
2012. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Kritikából tanulni kell, rosszindulatú kritikából rájössz h kivel nem kell szóba állnod, és lesz*rod. A fikázódást pedig egyik fülen be, másikon ki kell engedni. Nem könnyű elviselni, sok önfegyelem kell, de hidd el ha gyakran ér ilyen, és mindig csak továbbmész, nem foglalkozva vele, egy idő után lepereg rólad :))) Én is így voltam, csak engem nem kritika ért, hanem egyszerűen cseszegettek minden hülyeséggel. Hajrá :)
2012. szept. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt inkább arról van szó, hogy jó úton haladok az önmegvalósítás felé, és irígy emberek folyamatosan bombáznak.
2012. szept. 29. 13:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogadd nyugodtan, próbáld higgadtan végig gondolni, mennyire igaz, mennyire nem. :)
2012. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak kritikák, amik lényegtelenek, ha nem fejti ki az illető, hogy a baja, csak bevágja, hogy "sz*r", és kb. úgy viszonyul a dologhoz, mintha asztalból ablakot akarna csinálni- így fogom fel, csiszoljanak, ne pedig változtassanak. Ha igazán ért egy bizonyos dolgot, de mégis van ellene kifogása, és tisztán megtudja fogalmazni, hogy miért, akkor elfogadom.
2012. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ha valaki jogtalanul elítél, könnyen elengedem. Ismerem önmagam, tudom mit miért teszek és a legtöbb emberről van egy komplett véleményem. Igaz egy rövid ideig nekem is fáj, de ezáltal bármit eleresztek hamarosan. Ne csak a kritikát próbáld elengedni, hanem a bizonyos rosszindulatú emberek iránti érdeklődésedet.
2012. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!