Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet csinálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet csinálni? Veletek már volt ilyen?

Figyelt kérdés

megismertem egy gyereket . azonnal mi ketten félre húzódtunk a többiektől és ott csöndben beszélgettünk és mikor ő elhívott hogy kísérjem le az edzésére és utána igyunk meg valamit teljesen leblokkoltam mert kb. ő volt az első srác aki így "nyíltan" kimutatta hogy tetszem neki. azt mondtam hogy ma nem jó mert nekem fél 5 re már otthon kell lennem. másnap találkozunk de akkor csak kb. megöleltük egymást és ő ment is tovább. az a baj : bár van facebok-ja sosincs fenn mivel a koleszba nincs net szóval még értelme sincs bejelölnöm. telefon számát nem tudom és kideríteni meg nem igazán lehet mivel kb. egy ismerősét ismerem aki utál engem . veletek már volt ilyen?szerintetek hogy tudnék vele találkozni?

14/L



#jtrjhdg
2012. okt. 5. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem helyre tudod hozni a dolgot egy: "áll még a múltkori meghívás, mert most ráérek"-kel:)

én örülnék, ha Ő meghivna...vagy csak beszélgetnénk..de nem így van:/

2012. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nem találkozunk :s akkor énis mondanám ezt neki csak valahogy a találkozást kéne elintézni :S
2012. okt. 5. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne szerintem 14evesen ne foglalkozz ilyenekkel inkabb csak haverkodj.meg kolis?hat a kolis fiuk altalaban megcsaljak a b.nojuk sot szinte mindig mert sok a buli sok csaj.hidd el volt egy srac a b.noje modell volt gyonyoru lany visszafogott kedves stb a fuubol soha nm nezten volna ki kedves volt o is azert eljart bulizni a tobbi kolissql meg beszelgetett csajokkal de csak iy jofejkedett.aztan kesobb meslte egyik kolis csaj h ez a fiu megcsalta a b.nojet.na leesett az allam h azt a gyonyoru lanyt??meg amugyis tul fiatal v raeersz meg inkabb sportol tanulj csajokkal bulizz.ez csak egy jo tanacs:)
2012. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem összeházasodni akarok vele hanem találkozni. attól mert kolis nem kell hogy megcsalja a barátnőjét és gondolom nem hiszed el de ő teljesen nem olyan aki csalná a barátnőjét.

amúgy már nem azért de mikor egy 14 éves mondja hogy elmegy bulizni jajj mekkora partyr.banc hogy rázza a seggét a bulikon. ha bármi fiú ügy van akkor jajj mit játssza a nagylányt hogy neki már pasi kell.

2012. okt. 5. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkoris van kimenő a koliban :) 4-5-ig :)
2012. okt. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt mondom abbol a sracbol se nezte volna ki denki soha!na pont az ilyenek szoktak mindig megcsalni.jo en csak tanacsot akartam adni te tudod akkkr majd megtapasztalod te magad ezeket en se hallgattam 15 evesen senkire se.
2012. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!