Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nagyon nagyon, és nem tudom hogy közeledjek felé, azt mondta h a volt barátja miatt nem kell neki most kapcsolat mert túl sok idő volt neki az a leköés ameddig vele volt, ilyenkor tudok valamit csinálni?

Figyelt kérdés
De tuti lehet valamit csinálni, rengeteget beszélünk és találkozunk szerintetek mit csináljak?
2011. okt. 25. 20:02
 1/4 GomalFace ***** válasza:
Nézz bele ebbe a hirdetésbe:
2011. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lány neked mondta mindezt szemtől szembe, akkor nem sok mindent tudsz tenni, max türelmes lehetsz, de ez egyébként a lányoknál általában a "nem akarok tőled semmit" finomabb verziója szokott lenni.

Ha viszont csak hallottad valakitől, akkor beszélj a lánnyal, még az is lehet, hogy másnak is tetszik és így akar lelombozni téged (és mindenki mást is, akinek fáj rá a foga) és elindít egy pletykát, aminek semmi alapja. :)

2011. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm ez hasznos volt:)

am ezt a lány mondta nekem mert ez az egész abból indult h egyszer jól érezte magát mikor velem volt... mert én a tesójával voltam nagyon jóba és ő is ki jött és ki jöttünk egyszer ketten,én jobban meg ismertem és akkor volt erről szó h ő nem akar senkit se,de annyira meg tetszett a személyisége hogy hihetetlen... őt kerestem eddig úgy érzem:) és tudtommal azóta se változott a véleménye erről a dolgról h neki kell e valaki én pedig nem mondtam neki semmit h többet szeretnék,annyi h figyelmes vagyok vele

2011. okt. 25. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha tényleg annyira tetszik a lány, akkor légy türelmes, de ne éld bele magad a dologba. Mint azt említettem, az esetek többségében a lányok így közlik a fiúval, hogy "bocsi, de inkább hanyagoljuk a témát". Bevallom, "ifjú" koromban én is ezzel a szöveggel koptattam le a nekem nem tetsző fiú(ka)t, másnap meg már áradoztam arról, aki tetszett, vagy szerencsésebb esetben össze is jöttem vele rövid időn belül. Dehát, ez már elég régen volt... :P

Mindenesetre maradhatsz a barátja/bizalmasa/lelki társa, de semmiképpen se éreztesd vele, hogy többet is szeretnél tőle, mert akkor az is megeshet, hogy kihátrál még ebből a "kapcsolatból" is.

Ha szerencséd lesz, talán a türelmed rózsát terem és elkezd vonzódni hozzád. Ha ezt érzed, akkor finoman, de tényleg csak nagyon finoman elkezdhetsz "nyomulni". :)

2011. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!