Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet annak az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka, hogy lány létemre sokkal jobban szeretek a fiú barátaimmal lenni? Velük érzem igazán jól magam, nem pedig a lányokkal, pedig teljesen nőies vagyok egyébként. Ez normális? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én is jobban érzem magam a fiú barátaimmal és én is nőies vagyok....hát nálam az az oka hogy elegem lett a 2 szinű lány barátnőkből 19/L
2012. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Énis igy vagyok ezzel.15/L
2012. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
tudat alatt az az oka, hogy a fiúk sokkal jobban figyelnek egy köztük jelen lévő lányra, mint a lányok más lányokra. élvezed a figyelmet. nincs ebben semmi rossz. plusz igen, a lányok egymással nagyon köcsögök tudnak lenni.
2012. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen...én is azért nem szeretek lányokkal lenni,mert folyton csak rivalizálnak,meg hátba szúrnak...a pasik pedig nem felidegesítenek,hanem inkább felvidítanak. :D
2012. okt. 5. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is így van szint úgy. :P
2012. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Huu de jo,eddig azt hittem,hogy csak en vagyok igy. Udv a klubban lanyok :D

Es csatlakozom az elozoekhez,ami az okot illeti.


19/L

2012. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!