Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Hogy lépjek tovább? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogy lépjek tovább? Nem tudok nem rá gondolni, nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Életem első szerelme. Minden tökéletesen alakult, kicsit félénk voltam, de ő kezdeményezett, megcsókolt. Ezután sokszor keresett, mindig mondta, hogy hiányzom neki, meg hogy kellek neki. Mivel még sosem volt senkim, kértem, hogy lassítsunk, de mivel iszonyatosan szerettem, nem kértem volna, hogy várjunk sokat, csak még nem volt meg bennem a bizalom. 1 hete találkoztunk, vele aludtam, nagyon jól éreztem magam, csókolóztunk, meg eléggé egymásba gabalyodtunk, de persze ennél több nem volt. Azt mondta nekem, hogy szeret, nagyon, hogy örül, most már csak az övé vagyok. Életemben nem voltam még olyan boldog. De ezután nem keresett. Megijedtem. Szombaton volt egy buli, ahol egyáltalán nem jött oda hozzám. Kértem, hogy találkozzunk, beszélni akarok vele. Nem akart. Megijedtem, hogy valami rosszat csináltam. Kértem mondja el, ha valamit elszúrtam. Azt mondta, csak barátok vagyunk, kérdeztem miért, mi változott meg, és az volt a válasz: "nemtudom, olyan fura." Semmi más. Azóta nem beszéltünk. Próbáltam facebookon kapcsolatba lépni vele, látom, hogy látta az üzeneteimet, de nem válaszol. Magamat hibáztatom, utálom magam :( és rá nem tudok haragudni.


Ezt már korábban is kiírtam, de ott csak az volt a kérdésem, hogy miért tette ezt velem. Most, rájöttem, hogy nagyon hiányzik. 1 hete nem beszéltünk. Nem tudom kiverni a fejemből, mindenkiben őt látom, és még mindig szeretem... Nem eszek nagyon semmit, már 1 nadrágméretet fogytam. Attól félek, soha senki másnak nem fogok kelleni. Ami butaságnak tűnhet, mert még csak 16 vagyok, de mégis ez van bennem. Mert nem vagyok az a szupermodell alkat, sem üresfejű szőke plázacica. Annyira boldog voltam vele, és most nem vagyok az. Minden nap sírok utána :( Mikor lesz jobb?


2012. okt. 5. 18:47
 1/5 anonim válasza:
Ennyi idősen kár ilyenen gondolkozni h nem kellesz majd senkinek előtted az élet. Mivel fiatal vagy és tapasztalatlan meg lehet egy kicsit naív is talán csak egy éjszakára kellettél volna neki és mivel nem jött össze továbblépett. Fel a fejjel nem akarlak megijeszteni de még sok ilyen lesz. A pasik ilyenek...
2012. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy naiv vagyok. DE fáj nagyon, és hiányzik :( Nem tudom miért, utálnom kéne, de nem megy. Vele akarok lenni.
2012. okt. 5. 19:00
 3/5 anonim válasza:
nem kell utálnod csak elfelejtened,persze tudom milyen az ha azt mondják felejtsd el mert bizony nehéz de talán ha másra koncentrálnál könnyebb lenne a továbblépés.
2012. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mintha magamat olvasnám kb csak én 25 vagyok. Az nem lehet hogy nincs önbizalmad és alul értékeled magad? Nálam tudom hogy ez van,én is mindig magamat hibáztatom hog úristen vajon miért nem válaszol nekem,mit ronthattam el, rossz érzés nagyon. Esetleg nem tudsz olyasmiről hogy mikor kicsi voltál akár egy kis időre is, de valamiért el kellett szakadnod a szüleidtől és ezt traumaként élted meg, és mikor előjön egy hasonló helyzet, adott esetbe hogy eg fiú eldob, újra éled ezt a gyerekkori traumát. Ez csak egy tipp
2012. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy nincs önbizalmam, de nem történt semmi trauma, csak nem tartom magam jó csajnak, és mikor velem volt úgy éreztem látott is, és nem csak nézett :(
2012. okt. 5. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!