Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu akivel már többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akivel már többször találkoztam. Szeretne velem együtt lenni, de én nem vagyok belé szerelmes, de valahogy kedvelem. és hianyzik ha pár napig nem talizunk s szoktam naponta rá gondolni. Most szerelmes vagyok bele vagy sem?

Figyelt kérdés
nem tudom mit tegyek. annyira nem gáz. de azért nem akarom hogy hiába várjon rám.
2009. jan. 26. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

minden egyénfüggő de 18 alatt miért ne járnál csak szimpátiából, kis tapasztalatszerzés, hiszen már eleve jól indulna az egész ő szeret, te is kedveled.

főleg ha nem szerelem első látásra típus vagy.

2009. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ne tökölj... :D Ha naponta gondolsz rá az már valami... ha hiányzik is? Van több kérdés? :D Szerintem nincs... menj bele, de csak széééép lassan... Utolsó kérdésedre: Elég valószínű!!! ;) Találjatok ki pár programot, ismerd meg még jobban... rájössz hamar!


Egy kis bölcslet:

"A szerelem olyan, mintha bevizelnél... csak te érzed, de mindenki látja rajtad!"

2009. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..19vagyok. s olyan vagyok,hogy ha valaki nem tetszik meg rögtön,akkor általában aztán sem tetszik meg. amikor megismertem akkor ott volt az a bizsergés, mintha szerelmes lennék,de aztan el is múlt. azóta bele szerettem egy másik fiúba, aki össze törte a szivem,s ezt el is meséltem a mostani fiúnak, s azt mondta h várni fog rám még helyre nem jön a szivem.
2009. jan. 27. 13:15
 4/5 A kérdező kommentje:

ö nem mondta hogy szeret, de szerintem szerelmes belém, mert azt mondta,hogy kezdeményezne, csak látja rajtam hogy bizonytalan vagyok.

ha szerelmes vagyok valakibe, akkor nem csak 1x-2x gondolok valakire naponta, hanem minden másodpercben.

van neki haverja aki nekem bejönne, s félek ha aztán bemutat nekik akkor valamelyikbe bele szeretek, s össze töröm a szivét.

vagy ha egyáltalán bele szeretek másik pasiba, akkor mit csináljak a mostani fiúval? nem tudom.

meg nem is a tipusom, kinézetröl az ellentéte az olyan fajta pasiknak akik nekem bejönnek.

2009. jan. 27. 13:19
 5/5 A kérdező kommentje:

hogy érted hogy szép lassan menjek bele a kapcsolatba?

már irt hogy mit akarok pontossan töle. de nem tudok rá válaszolni mert én se tudom. jó lenne valaki, aki mondja hogy szeret, aki itt van velem stb. ö ezt megtudná tenni, szerintem, de nem tudom viszonozni. ha ö mondja pl hogy szeret, hogy szeret velem lenni meg ilyesmit, akkor én ne mondjak rá semmit? az nem lehet.

2009. jan. 27. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!