Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom hogy ne legyen zavarba?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel sokat szoktam beszélgetni de mindig látom rajta hogy feszeng,zavarban van. néha így elharapja a szavakat. állandóan tépkedi a leveleket,néha ha a téma nem is olyan elpirul és mindig így : "ömmm,hááááttt,jaaa" . nekem kéne valamit változtatnom?

2012. okt. 5. 20:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
akkor is gyerek és éretlen ne várj tőle többet
2012. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyd..vagy mond meg neki ha semmi akkor jol van szia :D
2012. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
ja lehet hogy így elküldöm a p.csába de lehet hogy inkább beszélek vele hogy ez nekem tök rossz :S
2012. okt. 5. 20:35
 14/18 anonim ***** válasza:
Ezaz keményíts be, légy nagylány!
2012. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Vibráló levegő válasza:
Aggass a heréire 5 kg-os súlyokat.
2012. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
az lesz :D be keményíttek :D
2012. okt. 5. 20:44
 17/18 anonim ***** válasza:

Helyes! Előtte mély levegő, aztán mond meg neki a tutit , ami kérdések vannak benned azokra végre derüljön fény és szólj rá ha nem figyel rád, hogy beszélek hozzád ha nem zavar b@sszki, úgyhogy válaszolj! Mert ha nem helyben levágom a tököd!


Tuti befutó lesz hidd el!

2012. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ezt fogom mondani eskü :D de tuti megfog ijedni xd
2012. okt. 5. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!