Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy lány zavarba jön?

Figyelt kérdés

Minden fiútól zavarba jövök és elpirulok :$

nem tudok beszélni se velük mert hirtelen a torkomba jön vmi és közben remeg a kezem... és ez van olyanoknál is aki nem tetszik :S


2012. aug. 24. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon aranyos tud lenni ! :)
2012. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az gáz, vagy tetszik csak magadnak sem vallod be
2012. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Agymenőőők...:D Na jó nem viccelődöm pedig ma nagyon jó kedvem van :)


Próbálj meg sok fiúval barátkozni ;) Minél többet vagy velük muszáj lesz elfejtened hogy elpirulsz egyszerre 4-5 fiú meg 2-3 lány társaságában mert az úgy hülyén jön ki...:)

2012. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!:))
2012. aug. 24. 12:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, de valahogy jobb lenne lazán venni a dolgot és akkor nem pirulnál te sem.


Én is így vagyok, csak mosolygok és nem tudok mit szólni hirtelen. Pláne azzal vagyok így aki nagyon tetszik. Most is van egy pasi, aki olyanokat mond nekem, igaz csak úgy mondja nem komolyból, flörtölés szinten csak no és amikor beszél hozzám én csak nézek és odafagyok. Hallom amit beszél, de nem tudok reagálni hirtelen, s ezzel de sokszor csesztem el! Talán az összes létező alkalomkor elcsesztem a dolgot! Le is tett már az egészről ha eddig akart volna valami komolyabbat...


Engem zavar, hogy nem tudok laza lenni olyankor. Olyan rossz, de nem értem mi a fenének stresszelek rá? Más pasikkal aki nem tetszik vagy akik mellett nem rezelek azon hogy mit cseszek el ha nem jól reagálok (vagy hogy is mondjam), azokkal olyan jól elbeszélgetek meg viccelődök simán, gond nélkül.

2012. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor Te átérzed a helyzetemet...:)

Valaki azt mondja ez aranyos de sztem meg olyan kínos.. és nemtudunk ez ellen semmit tenni..legalábbis nekem nem megy :/

Amuyg Sok Sikert Nektek hátha összejön ^^

2012. aug. 24. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak veled egykorú fiú rokonaid? Vagy majdnem egykorú? Ha igen tőlük zavarba jössz? Ha nem akkor tekints úgy a többi fiúra is mintha a tesód/unokatesód lenne. Nekem ez vált be. Amúgy ugyan olyan helyzetben voltam mint te. :)
2012. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs fiú a családomba :/ csak az uncsim barátja de tőle érdekes módon nem jövök zavarba :D
2012. aug. 24. 18:25
 9/9 anonim ***** válasza:
A lányoknál annyira nem gáz. Én pasi vagyok, de sajnos én is elvörösödök, nem tudok mit mondani... Ez már azért elég gáz. Szerintem próbálkozz nyugodtan, a pasik aranyosnak fogják gondolni a reakciódat :á
2012. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!