Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék baratot talalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék baratot talalni, normalis pasit, úgy hogy szinte sehova sem járok?

Figyelt kérdés
Szinte teljesen elveszi az időmet a munka, de közben vágyom egy normális kapcsolatra. Hogyan lenne ez lehetséges.. Hol találhatnék?
2012. okt. 6. 09:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
20 éves lany vagyok, az összes lany ismerősöm kapcsolatban él. Mar annyira fusztrál.
2012. okt. 6. 09:47
 2/13 Hole Hunter ***** válasza:
Ha sehová nem jársz, akkor csak a net marad...esetleg a munkahely, vagy az oda-vissza út. Elég szűkös lehetőség így, de azért sok sikert!
2012. okt. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Társkereső?!
2012. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha ide kiteszed a képed és nem vagy el partra vetett bálna és még van eszed is akkor itt bőven találsz majd érdeklődőt.
2012. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én meg 20 éves fiú vagyok,egyetemre járok,rengeteget utazgatok, közben különféle üzleteléseket intézek, na meg a haverok. Egyik haveromnak sincs komolyabb barátnője,mi így élvezzük az életet egyedülállóként. Nekem voltak már kapcsolataim,de egyik sem tartott túl sokáig,mert korlátozva éreztem magam,és nem voltam szerelmes,csak tetszett a lány. Úgy vagyok vele,h én is szeretnék elköteleződni ,csak nem érem be akárkivel,ha majd megtalálom az igazit,akkor mellette maradok és boldoggá teszem. De addig most már nem megyek be ilyen felszínes kapcsolatokba/csak mert az a trendi-.-/,jobb szeretek a magam ura lenni,így jobban beoszthatom az időmet. Te is örülj h egyedül vagy,élvezd ki a szabadságot,amíg lehet! Ne görcsösen keresd a kapcsolatot,mert tuti nem jön össze. Ha 'normális pasit' keresel,akkor nem is kell keresned,hisz majd ő fog megtalálni,és meghódítani téged!;)
2012. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Barátot a kolostorban,


Normális pasit...(?)...hát az már nehezebb feladat lesz.:)


Hogyha sehova sem jársz,nem lehetsz tele sok önbizalommal,nincs kedved társkeresőkhöz gondolom,és eleged van ebből az egészből,meg idegesítő,h a másiknak van,neked meg nincs,és végül ide írod ki a kérdést,hogy hátha majd itt találsz egy jóképű macsót,még ha nem is tudatosan,tudat alatt erre gondolsz,különben nem tetted volna ki a kérdést.


Próbáld akkor meg itt,hátha,amelyik válaszoló írása tetszik,írj neki kérj tőle képet stb. Aztán ki tudja,vesztenivalód nincs.:)

Ezen az oldalon találtam meg a páromat,és már 2 éve együtt vagyunk.:)))

2012. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék neked mit jelent a normális pasi, mert elég relatív, kinek mi a normális.

Ha gondolod leírhatnád itt vagy privátban.

20F

2012. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

mit dolgozol, hogy minden idődet elveszi? mellette lenne időd kapcsolatra? bár biztos lenne azért. munkahelyen nincs senki aki szóba jöhet? így sajnos az ismerkedésre is kevés idő van... hát, sztem nehéz ügynek tűnik, de minden lehetséges. ez végleges munkahely, így lesz ez sokáig?

bár sztem talán túl idős vagyok hozzád, de ha csak beszélgetni is lenne kedved, írhatsz. vagy másnak is itt, aki szimpatikus és úgy tűnik, nincs senkije. bár így a távolságot, stb. nem lehet tudni.

F

2012. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

tegyél ki egy képet és jönnek majd rá az 50+os pedomacik :)


Én is normális "nőt" keresek, de eddig csak lányokkal akadtam össze akik azt hiszik magukról hogy nők..

2012. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen azért tettem ki ide a kérdést mert várom a sültgalambot..stb. Csak szinplán véleményekre és tanácsokra lenne szükségem. Nem puszta "trendiségből" keresem a párom, hanem jó volna valaki akihez én is oda tudnék esténként bújni akivel őszintén beszélhetek, aki szeret és aki lehetne a legfontosabb számomra.. Igen annyi időm csak lenne azért.. A munkahelyem az szent nem baratkozni és ismerkedésre való sajnos. Nagyon rossz szinte szüleimen kìvül egyedül tölteni a hétvégéket és a szabadidőmet, mert ugye barátok\barátnők vagy messzebb vannak vagy épp a párjukkal töltik az időt. Bulikba nem igen járok szóval elég nehéz a dolgom sajnos.. A "normális" pasi nálam azt takarja, hogy tudjon szeretni, ne hasznäljon ki. Komolyan gondoljon egy kapcsolatot. Külsőre hiába sokan mondják h nem számít. Én is azt gondoltam.. De igen is számít a lényeg h hozzám illő legyen. Nem ragozom tovább miért írtam ezt. Legyen magas, helyes és ne csont sovány. Ez persze mellékes a lényeg persze a belső.. A gondolkodás és a realitás.. Jó lenne már valaki tényleg.. Csak elég necces így. :|
2012. okt. 6. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!