Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nehéz manapság normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz manapság normális, hűséges, kedves és egyben szép lányt találni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mert ennyi jó tulajdonság kevés emberben van meg. esetleg rossz helyen keresel
2012. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mert akik néznek ki valahogy mind elnyomták a "rossz" lányok :P És vagy beálltak közéjük, vagy foglaltak lettek!:D
2012. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
mert én már foglalt vagyok :( sajnálom, fiúk!
2012. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

nem tudom.. kevesen vannak, mert elvárjátok tőlünk h tökéletesek leszünk, ez azt eredményezi, h "tucatáruvá" válunk, hűségesek meg azért nem leszünk, mert a pasiktól is folyton azt halljuk, h nem fontos az meg minek mert még fiatalok vagyunk..



ettől függetlenül én hűséges vok a mostanihoz, mert jól bánik velem :) vannak persze gondok, na de hol nincsenek?

2012. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Mert ha:

jól néz ki és kedves, akkor idióta

ha:

okos és kedves, akkor rusnya

ha:

okos és jól néz ki, akkor idegesítő és nem normális

ha:

jól néz ki, okos és kedves, akkor csak f*szkalapokkal áll szóba.

2012. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
utolsó.... ez nagy igazság!!!!
2012. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"nem tudom.. kevesen vannak, mert elvárjátok tőlünk h tökéletesek leszünk, ez azt eredményezi, h "tucatáruvá" válunk, hűségesek meg azért nem leszünk, mert a pasiktól is folyton azt halljuk, h nem fontos az meg minek mert még fiatalok vagyunk.."


Normális ember olyat nem mond, hogy nem számít, ha egy hűtlen ribanc vagy, mert még fiatal vagy. Ha kapcsolatot akarsz, akkor ne merjék félrekúrni.

Azért váltok tucatáruvá, mert követitek ezt a degenerált ki legyen nagyobb ribanc divatot, aztán csodálkoztok, hogy csak a szexmániás tahók vesznek észre titeket, akik csak dugni akarnak. Aztán persze jön a rinya, hogy minden férfi egy tahó.

Mi várjuk el, hogy tökéletesek legyetek? Ha megkérdeztek a srácot, hogy milyen csaj kell neki, akkor felsorol max 5 tulajdonságot. Ha egy csajt, akkor a pasi legyen: magas, kigyúrt, jóképű, gazdag, sikeres, legyen kocsija, humoros, szórakoztató, figyelmes, barátságos, határozott, de nagy agresszív, érzelmes, de ne papucs, éreztesse, hogy ő a férfi, de azért ne verjen már stb.

Ha pedig ragaszkodunk ahhoz a baromsághoz, hogy a nő választ, akkor ne viselkedjetek ribancként és nem lesz baj.

2012. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

mert:

- vagy visszahúzódóak és otton üldögélnek ami ritka! mert ha egy lány csinos és jól néz és értelmes okos is kedves, attól még ő is nő és szereti mutogatni magát szeret emberek közé menni h ugymond növelje kicsit az egoját, kiderítse mit ér kn.....

- vagy foglaltak, vagy amit már elmondott a 19:24-es is.


mindenkinek megvannak az igényei, és ha az illető nem tetszik neki se külsőre se belsőre akkor nem kell neki mind a NŐK és a FÉRFIAK részéről is így van!

Van egy intervallum általában....ez olyan:

- van a tökéletes nő számunkra vagy pasi aki a 100%

- van a 50% akinél már húzzuk a szánkat h ááá sok a hibája ááá nem tetsziik...áá ez hülye..ááhhh....

- szóval átlagban 70% és 100% közé aki beesik az igényeinknek megfelelően, az tökéletes!

És ez ugyanúgy a nőknél is igaz.


A nőknek is ugyanúgy megvannak a pasik felé az igényeik az ideáljuk...az ideál, az ideálnál lehet jobb és rosszabb is az illető de nem sokkal.


A LÉNYEG! HOGY OLYAN LEGYEN AZ ILLETŐ A KISZEMELTÜNK AKIVEL AZ UTCÁN A KOLLÉGÁINK ELŐTT IS KÉZENFOGVA BÜSZKÉN MUTATJUK H IGEN Ő AZ...

2012. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Jajj, egyszer kiposztolhatna ide mindenki egy képet, hogy mennyire szépen, vagy rusnyán néz ki...
2012. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

ma 19:37


Én már küldtem itt sok embernek képet, a többség szerint nincs baj a külsőmmel, teljesen átlagos, valaki szerint helyes vagyok arcra.


Ennek ellenére a lányok nem igazán érdeklődnek felőlem.

2012. jan. 14. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!