Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom, hogy hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom, hogy hülyeséget csináljon a barátnőm. Mit csináljak, vagy mit ne?

Figyelt kérdés

Van egy pasi ( az exem) A legjobbbnőmn halálosan belé van zúgva.

Engem egy cseppet sem zavar a dolog.

Beszéltem is vele, h bejön-e neki a bnőm (akkor másik lánnyal járt)

Mondta, hogy egy ideje igen, csak nem tudja hogy nem tudja, hogy szakítson a jelenlegi csajával.

Aztán azt, mondta rá 3 napra, hogy julius uccsó napján dobja a csajt.

A bnőm türelmesen márt. aug 3.án beszéltünk vele msnen azt monda szakított vele, valahogy furin mondta így kitaláltuk h követjük a pasit és láttuk a csajjal akivel állítolag szakított..

kéredőre vontuk mire h ők csak barátok. Megnéztük myvipen és aznap egy képalá írt amin csokolóznak azt írta szeretlek..kiderült nem is szakítottak, a bnőm kiakadtz és jogosan haragudott rá.

Azóta bizonygaja h szakítottak de a kép még kinnt van és ír alá, h szeretlek...

a bnőm elhitte és megbocsájtott neki..

most együtt vannak..

MIt tegyek? vagy ne avatkozak bele és hagyjam h a saját hibáján tanuljon??


2009. aug. 5. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ami számít:

1. Mivel barátnők vagytok, szeretnéd neki őszintén elmondani, hogy ebből nem biztos hogy jól kijön.

2. Ugyan a pasi az exed, semmi érdek nem fűz hozzá, hogy a barátnődnek kárt okozz - szóval nem a féltékenység beszél belőled.

3. Ha ragaszkodik a pasihoz: Oké, Te próbáltad felnyitni a szemét, innentől csak Ő van a történetben.

4. Bele semmiképp ne avatkozz. Mondd el, hogy látod a dolgot. Nem kell neki tanácsot adni.

2009. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne szólj bele, felesleges és nem is biztos, h igazad van. A barátok akkor kellenek ha csalódott és vigasztalni kell. Nem pedig arra, h beleszóljanak és keverjék azt, amit nem kéne.
2009. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én nem kavarni szeretnék, azt semmiképp, eszembe sem volt, mert ő az egyetlen barátnőm!

Csak féltem mert tudom saját tapaszatatomon, h milyen a pasi:(

2009. aug. 5. 09:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Szoltál neki, mégis belement innentől ne csinálj semmit. Te figyelmeztetted vagyis megtettél mindent innentől az ő döntése.
2009. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazatok van, köszi
2009. aug. 5. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem rohadtul nem esne jól ha legjobb barátnőm összejönne az én volt pasimmal...
2009. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!