Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon magányosnak érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magányosnak érzem magam, ráadásul most utasított el egy lány. Hol tudnék ismerkedni (értelmes) lányokkal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a bulizós fajta, tehát az ilyen helyek kilőve.

15F


2012. okt. 7. 01:35
 1/7 Dr.Martin ***** válasza:
100%
Na ez egy nagyon jó kérdés, hogy bulizás nélkül hogy ismerkedj. Azt javaslom, hogy győzd le a gátlásaid és menj bulizni. Ja, és hálóval kell halászni, nem pecabottal. Egyszerre több lánnyal is foglalkozz, ha az egyik kikosaraz, megvonod a vállad és marad a többi.
2012. okt. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol lehet, suliba, könyvtárba, utcán, boltba, tömegközlekedési eszközökön,szervezett túrákon.A helyzet adja, csak járj nyitott szemmel
2012. okt. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van pár fölös milliód és menő sportkocsid, akkor bárhol tudsz, úgyis lesz csajod.

Ha egyik sincs,akkor sztornó...

2012. okt. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Értelmes lányokkal???


Nem kérsz te egy kicsit túl sokat? :D

2012. okt. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagy, így (remélhetőleg) a napod felét az iskolában töltöd - kézenfekvő lehetőség, főleg a középiskola ahol több párhuzamos osztály van. Meg iskola után gondolom valahol elütik az időt a diákok, ez csak nem változott meg mióta leérettségiztem. :)
2012. okt. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A sulinkban többnyire fiúk vannak, ráadásul nem vagyok valami közkedvelt személy ott xD (nem csípnek, pedig semmi rosszat nem tettem, nem tudom mi bajuk).

A bulikat nem azért hagyom ki, mert félek, hanem mert nem vagyok az az alkoholista fajta :D ott meg az ugye alap.

Köszi a válaszokat!

2012. okt. 7. 09:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten? Vagy hol?

Azért nem feltétlenül kell inni egy buliban. Sőt, egyáltalán nem kell, és nem kell hangoztatni hogy nem iszol. Kész.

Szerintem még érték is a lányok szemében hogy te nem iszol.

Nyugodtan menj oda a lányokhoz! Nem fognak felrobbantani, se nem megverni! :) Elutasítani lehet elfognak, sőt lehet 10-ből 9 is. És ez sajnos igaz lehet, de az az 1 valószínűleg nem és vele tovább beszélgethetsz, stb...


Ha meg nem buli, akkor neten próbálj meg, de inkább a chat.hu-n, vagy olyan oldalon ahol látsz lányt írni, és írj neki privát üzenetet, hogy neked is tetszi kez, stb.. és kezdj el témázni valamin, és kialakul egy beszélgetés. :)

Ennyi.


Amúgy a sulis problémádat megértem, nekem is gondom volt ilyen dolgokkal a suliban. Sok a rosszat akaró ember és ott előjön ez belőlük, mert zártabb közösségben vannak. Ennyi.

Suliban is harcolj meg az igazadért, gyűjts barátokat, akiknek hasonló az érdeklődési körük, eddzél, és ha beszól valaki akkor oda is tudsz neki csapni! :)

2012. okt. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!